Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutattad be a barátodat/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutattad be a barátodat/barátnődet a családnak?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy mi módon, mikor, mennyi ideje voltatok addig már együtt, ki mutatta be először a szülőknek a másikat.

Illetve, hogy ilyenkor vittetek valami ajándékot a másik családjának vagy nem.


2011. okt. 19. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Csá fater, figyú ez itt a csajom! Kéne a kecó, mert este megsunázom.
2011. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

K*rva eccerű barátocskám...

Barátnőm átjött egy kávére anyám hazaért:


"Anyu X - X ő anyám... elvileg"


Ennyi... ha a család 1 tagjával összeismerkedteted onnantól tök mindegy micsinál a nőd, vagy pasid már "családtag"

(ajánlatos olyannal bemutatni a családból akinek sokat nyom a szava a családban)

2011. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk aludt barátnőm, mert szüleim odavoltak ő pedig kényelmesen félmeztelen reggel kiment a konyhába csak a szüleim hamarabb hazaértek. Hát volt meglepi de jól fogadták.
2011. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor még csak 3 hete jártunk.
2011. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
..anya bemutatom Tompikát!!!!!...Tompika,mutatkozz be az anyukámnak...Tompika játszik a csigácskával......
2011. okt. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És mivan az olyan esetekkel, ahol a lány már ismeri mondjuk az anyós jelöltet, és fordítva, a srác is a lány édesanyját, de nem úgy lettek bemutatva, hogy ő a barátom/barátnőm, hanem úgy, mint egy ismerős (mert akkor még nem voltunk együtt) és persze nem is otthon találkoztam először az anyukájával, csak úgy, a városban...

olyankor mit kell mondani, ha haza is vinne esetleg? :p

kérdező, bocsi hogy kérdéssel kérdésre:)

2011. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

így kel lakkor:

"anya, apa.. emlékeztek arra a Fiú/lányra akivel mutlkor láttatok? Na nemrég dugtunk..."

2011. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 4 hónapja jártunk (az 1.-2. hónapban még inkább csak ismerkedtünk egymással-az első randi vakrandi volt, szoval még nem ismertük egymást), majdnem 4 honap volt amikor bemutattam a szüleimnek, testvéreimnek, mondtam nekik h ő XY, kezetfogtak bemutatkoztak egymásnak, utána mentünk is vissza a szobámba :D tegnap meg összeismerkedtem az ő családjával, amikor megjöttek a szülei odamentem, kezetfogtunk, bemutatkoztunk, (nem vittem semmi ajándékot) utána mentünk is vissza a barátnőm szobájába, folytattuk a dolgunkat... ;D (15/F)
2011. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 5 hónap járás után vittem bemutatni a barátnőmet a családhoz, addig azt se tudták, hogy van barátnőm, kívéve a bátyámat, mert ő külön költözött már tőlünk és ő falazott számunkra.

Az egyetemről egyből velem jött haza, otthon meg bemutattam mindenkinek. Ajándékot mindenkinek vettünk, ő az én családtagjaimnak, én az övéinek.

Először ő mutatott be a szülőknek meg a kistestvérének, aztán 1 hét múlva én mutattam be őt.

2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!