Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek! Hanyszor jo talalkozni 1 heten a szerelmunkel? Mert mi majdnem minden masodik nap talalkozunk de ugy erzem hogy nekem nem eleg. Miert erzem igy es mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet<3
2009. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amennyitz jónak éreztek ez nincs behatárolva én pl mindig kedvesemmel szeretnék lenni:)
2009. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy minnel tobbet, de azert megis mennyit? :)

Lehet hogy azt mondjatok hogy huly3 kerdes de nekem fontos

2009. febr. 4. 17:06
 4/11 A kérdező kommentje:
En is epp igy erzek hogy mindig vele tudnek lenni.
2009. febr. 4. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs jobb annál,mikor minden reggel egy öleléssel fogad a suliban!:) 18/l
2009. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez igy igaz, mondjuk mi nem jarunk 1 suliba mert o mar dolgozik de minden reggel eljon ertem kocsival es elvisz suliba es olyan jo hogy reggel "vele indul a napom" nagyon szeretem ot!
2009. febr. 4. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi régebben minden nap találjkoztunk a barátnőmmel,és megbántuk,mert egy idő után már igy elkezdtünk veszekedni,ezért csökkentettük a találkákat.Az elején nemis gondolnád,hogy káros lehet annyit együttlenni mivel mindig vele szeretnél lenni.De szerintem nem tesz jót.Nem csak mi voltunk igy.Több ilyen kapcsolatról tudok akik ugyan ezt a hibát követték el mint mi.Minden nap együttvoltak,és egy idő után ők is folyton csak veszekedtek.Szoval én heti 3 max 4 talit ajánlok. :)
2009. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nallunk epp ez a heti 3-4 talalka jellemzo. Csak azert kerdeztem mert kivancsi voltam mas velemenyere. Koszi a valaszokat
2009. febr. 4. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiszor találkozzatok amennyiszer jólesik. Erre nem lehet konkrét számot mondani! Ha minden nap, akkor mindennap! És azt meg el ne hidd hogy emiatt többet fogtok veszekedni! Akkor egy házasság hogy működik? Ott is mindennap találkoznak! Így legalább előbb kiderül, hogy passzoltok e. Ha megromlik a kapcsolat akkor nem ő az igazi!
2009. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18:38.-as telyesen eggyet ertek veled,elejibe enis tul sokat talalkoztam a baratommal,naponta 2 szer es igy ment 2 hetig...aztan mikor mar tanulni is tobbet kellet...jottek a veszekedesek,de azon is atestunk,es most hetente 3x-4x talalkozunk:)
2009. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!