Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kiábránduljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kiábránduljon belőlem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vok,14 éves korom óta kapcsolatban...(az 1.ben).És mondták nekem,mikor bizonygattam,hogy ő az igaz szerelmem,hogy hülyeség...Nem hittem el.Pedig igaz.Már hiányzott valami.Amikor megismertem egy másik fiút.Nagynehezen bár,de lefeküdtem vele.És borzasztóan jó volt.Azóta is tart köztünk(fél éve).Nem járunk,mert nem.Csak találkozgatunk...És nem mondjuk ki,ő sem,és én sem,de mindkettőnk többet akar a másiktól.Beleszerettem...De a pasimat nem tudnám otthagyni.Nagyon sokmindent köszönhetek neki.Ő már kiélte magát,24 éves,nem is kicsit.De én neeeeeeeem!!!De nem tudnám kimondani hogy vége,főleg azt nem miért.Ezért bár csúnya dolog,de az életem nem ba**hatom el,a segítségeteket kérem,hogy hogyan kellene viselkednem,amitől ő mondja ki,hogy vége.Am hamar fel tudja magát idegelni,de hamar le is nyugszik.Mit tegyek,hogy azt mondja,"szakítsunk"?Fiúk,főleg ti írjatok,mi kell ahhoz,hogy ez történjen! De lányok,a ti segítségetekre is óriási szükségem van!!!!
2008. jan. 26. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy azt mondja, hogy vége, mondjad meg neki, hogy megcsaltad! De komolyan! Gondolj bele, hazudozol neki, ki akarod játszani, azért, hogy aztán neked jó legyen, hogy ne basszad el az életed, Abba belegondoltál, hogy az övét is elbaszod azzal, hogy szivatod össze-vissza? MIért nem vagy képes arra, hogy őszintén megmondjad nkei, hogy "figyelj, én még élni akarok, erre most jöttem rá, mert megcsaltalak egy sráccal és vele akarok lenni!" Gondolom a kapcsolataidban majd el fogod várni az őszinteséget, meg ettőla fiútól is elvártad, akkor illendő lenne, ha te is tartanád maga ehhez!
2008. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Légy egy hárpia. Veszekedj sokat, kritizáld örökké. Találj hibát mindenben, légy szeszélyes. Ha igazi undorító hárpia leszel, tuti kiábrándul belőled. Csak nagyon ne szokj rá a szerepre, mert akkor tuti magányos maradsz.


Bár szerintem egyszerűbb, rövidebb és gerincesebb ha eléállsz és azt mondod:

Nézd kedvesem, kiszerettem belőled. Gyerek voltam még mikor összejöttünk. Szeretném kicsit én is kiélni magam. Azt mondjuk döntsd el, hogy a megcsalásról beszélsz e. Mert ugye akkor tuti a szakítás, de meg is bántod kicsit vele. Lehet, megy ez anélkül is. Ha rákérdez, vagy látszik hogy inkább lebeszélne a dologról, még mindig megmondhatod, hogy bizony fél éve van már új szexpartnered.


Amúgy meg miért olyan fontos neked hogy ő szakítson veled?? Nem mindegy melyiktek mondja ki a döntő szót, ha egyszer úgysem akarsz már tőle semmit??

2008. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én máris kiábrándultam belőled és gyanítom ha ezt megtudná ő is azonnal. persze nem tudom sajnálni a faszikámat, ilyen jutott neki és kész, mindenesetre ennél bárki jobbat érdemelne... Sajnos túl sok ilyen picsa van!
2008. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pfff...ha a helyemben lennél...Ha még a farka sem áll fel,mit kezdjek vele?Csodálod hogy másikat kerestem????

pffff

2008. febr. 1. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
azt csodáljuk,hogy úgy kerestél mást,hogy közben még ott volt az előző,te hülye buta kva :)
2016. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!