Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy a folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy a folyamatos szerelmi csalódások kiölték belőlem a szerelem képességét?

Figyelt kérdés
Eddig csak csalódtam nőkben, vagy kihasználtak vagy eldobtak vagy nem voltam elég jó vagy túl jó voltam. Most végre találkoztam valakivel aki tényleg egy tünemény. De nem tudok beleszeretni, pedig nagyon tetszik és szimpatikus. Szóval mit gondoltok?
2011. nov. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges ilyesmi, max. csak saját érdekedben óvatosabb (bizalmatlanabb) vagy most már. Ezt nagyon jól teszed, de azért adj magadnak/magatoknak időt!
2011. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:
Beleszeretni nem "kell" senkibe! Az majd vagy megy magától vagy nem :)
2011. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig lehet. Saját példa. Ha nem is kihal, de olyan sok időbe telne amíg bíznék hogy nincs nő a földön aki azt kivárná. Pláne egy ilyen idős embernél.

34FFI

2011. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Én is így vagyok vele. Mondjuk nekem ez csak könnyebbség, így megkímélem magam a további csalódásoktól.
2011. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Isten hozott a valóságban. Előbb-utóbb mindenkiből kihal ez az érzelemnek nevezett illúzió, csak van aki sosem ismeri be.
2011. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ájron ***** válasza:

Nem mondanám, hogy kihal belőled ez a képesség, csak az ilyen lelki sebek nehezen és lassan gyógyulnak. És amíg a regeneráció nem teljes, Addig nem tudsz szeretni. Szomorú, de így van.

Én egy évig voltam így egy csaj miatt, és még most sem teljes a gyógyulásom. De már kezdek újra kinyílni. Mondjuk az eddigi tapasztalatok alapján fél éven belül megint érzelmi roncs leszek, de sebaj.

2011. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!