Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok. Aki tapasztalt a hosszabb kapcsolatban lévő megcsalásban. Mit tegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

12 éve vagyok a párommal. Tavaly év vége felé jelezte, hogy valami megszakadt benne. Arra fogta hogy sok olyan dolog történt amiből azt vonja le hogy Én megcsaltam! De erről szó sincs. Én észrevettem furcsa dolgokat a részéről. Törölt sms, msn stb. jan 2-án elköltözött a szüleihez hogy neki időre van szüksége míg ezeket feldolgozza. Pénteken visszaköltözött. Viszont rájöttem hogy az indok ami volt az hamis indok. Neki van valakije. Ezt bizton tudom állítani. Újra akarja velem kezdeni, de folyamatosan kapcsolatban van a másikkal is. Neki azt modja hogy vége. Viszont a munkatársa! Segítsen valaki mit tegyek!? Én nagyon szeretem! Tudom idióta vagyok!

Köszönöm a választ. Nemet és kort légyszíves!


2011. jan. 25. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézd! Ha nagyon szereted, akkor mi a kérdés? Gondolom nem fogod elhagyni, ha Vele szeretnél maradni! Beszéljétek meg, most itt nincs helye a sértődésnek, és az egymás hibáztatásának. Kicsit félresiklottatok, ennyi, a problémákat meg kell oldani! Ha lehet, vita nélkül! Legalább felfrissül a kapcsolatotok!
2011. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tipikus példa, hogy a megcsaló fél a megcsaltra hárítja a bűnét. Nem nagyon tudok abban tanácsot adni, hogyan hódítsd vissza, mert inkább azt tanácsolnám, hogy hagyd a fenébe. Amúgy is a nő a munkatársa, napi kapcsolatban voltak, és lesznek is. Csak akkor tudná abbahagyni, ha munkahelyet váltana, ami ebben a világban elég rizikós lehet. De ha meg is tenné, akkor ha neki megint kedve szottyan,és rosszul érzi magát a kapcsolatban, akkor újra megtenné, akár mással. A megcsalás okát kell kideríteni, amire egy komoly, hosszas beszélgetés után rájöhettek. Ha ezen tudtok változtatni, akkor van esély rá, hogy megmentsétek a kapcsolatot. Ha nem, akkor úgyis meg fog csalni újból.
2011. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26 éves srác vok. Azt mondom, ha szereted ne hagyd veszni.A legtöbb amit beszthetsz a büszkeséged, de megéri, ha sikerül. Ha van vkije az gáz, de én megkérdezném, hogy miben jobb az. Mint pasi azt tudom mondani, hogy minden pasi vágyik kicsit másra, új hódításra, stb. Ha ezt el tudod fogadni és megmondani, hogy bizonyos határokig okés akkor szerintem megoldható. A kérdés, hogy a másik csajban mi tetszik neki. Tehát h érzelmileg kedveli vagy csak sex. Mert a kettő két külön dolog, még ha ezt néha nehéz is elhinni. Azonban érdemes átgondolnod, hogy meddig is működhet ez így? Lehet, hogy azért ragaszkodsz hozzá, mert 12 év alatt kiestél az ismerkedős körből. Már megszoktad őt, a hibáival, stb így nem szívesen kezdenéd az elejéről az ismerkedést, ami idő, pénz és energia. Ráadásul minden emléked hozzáköt. Nehéz döntés ez. A lényeg, ha látod értelmét próbáld meg magadnál tartani. A 3. félt meg nem tudom, hogyan lehetne kezelni. Vagy elnézed vagy nem. De nem árt tudni mióta tart és mifelé a kapcsolata vele.
2011. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem árt ha kicsit feldobod magad. Újra sexi nőies rucik, stb. Hogy lássa mit is veszít ha lelép.
2011. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval egyet értek teljes mértékben.

Nem modnodm,hogy dobd fel ezt a 12évet,mert ez nem így működik tudom,de az sem jó ha nem veszel róla tudomást.

Az a legrosszabb,hogy rád próbálta kenni az egészet,egy kicsi bűntudata sem volt?Nem elég,hogy megcsal,még téged vádol?:S

Szeret Ő téged?Szerelmes még beléd?Nem lehet,hogy a közös vagyon(esetleg gyerekek)miatt gondolta meg magát?

Szerintem szedd össze magad,fodrász,kozmetikuss,érezd jól magad a bőrödben,érezd jó nőnek magad,járj el az ismerőseiddel,együtt is elmehettek szórakozni.Dobjátok fel a kapcsolatot,12év sok idő,gondolom a megszokás is közre játszik.Mi még csak 3éve agyunk együtt,de minden nap tetszeni akarok neki,jó látni,hogy úgy néz rám mint a kapcsolatunk elején.Valami ujjítást próbálj meg.Új haj,smink stb.Kezdj el edzeni ha esetleg problémád van a testeddel.

Éreztetni kell vele ,hogy igenis értékes agy és más férfiaknak is kellesz,van mit veszítenie.

2011. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus*
2011. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Majdnem egy cipőben járunk. Én 7 éve vagyok a párommal, 3 éve bukott le először, hogy megcsal. Akkor nagyon kiborultam, összeszedtem a cuccom, hogy elköltözöm, de nem engedte, ígérgetett, hogy megváltozik, nem csinálja többet stb. Hittem neki, de aztán 3-4 hónap után újra láttam a "jeleket".

Mai napig csinálja, szinte már megszoktam. Nem vagyok elveszett pasi, tudta nélkül folyamatosan figyelem és vissza adom neki apránként. Nem megcsalom, csak szemétkedek néha, bezavarok a levelezésébe, hívogatom a titkos telefonján, meg hasonlók.

Miért nem szakítunk? Mert egyébként szeretjük egymást. Ez a közjáték olyan lett, mint egy csúnya, de izgalmas társasjáték, amiben néha ő, néha én maradok ki a dobásból. :) Ráadásul anyagilag mindketten szívnánk, el kellene adni a házat stb. 27/F

2011. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!Te ebbe beletörődtél?

Nem csalod meg?Mért nem éltek akkor nyitott kapcsolatban?Ha neki"megengedett"akkor egyértelmű,hogy neked is nem?Vagy Te nem vágysz másra?Nem lenne jó,ha érezné milyen érzés amikor a "szeretett"férfi mással van?

2011. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

10:18...


Ő nem tudja, hogy én minden lépéséről tudok. Bőven elég, hogy néha picit gonosz vagyok vele.

Azért nem csalom vissza, mert a szexuális életünkkel részemről nincs baj, és ahogy az elkapott levelekből, üzenetekből kiderül, neki sincs baja az ágyban velem, egyszerűen imádja, ha egy férfi teszi neki a szépet.

Egyébként meg azt látom, hogy féltékeny rám, mert eszméletlen tekintettel képes nézni, mikor ismerős hölgyekkel beszélgetek.


Jövőben majd ezt meg fogjuk beszélni, de nem az lesz, hogy nyitott kapcsolatban fogunk élni. Esetleg majd megunja a pasizást, vagy ha lesz gyerek, akkor megváltozik, nem tudom. Lehet az egóját tartja karban, vagy ilyesmi.

2011. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát igen végülis ezis egy megoldás.Ha meg nincs baja a szexel akkor lehet egyszerűen ilyen nyughatatlan tipus.Amíg ilyen jól kezeled és nem roskadsz magadba végülis ezzel akkora gond nincs.Érdekes...ahány ember annyi felfogás.Köszönöm,hogy válaszoltál!

Bocsi az off-ért kérdező!

2011. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!