Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megakarok bocsájtani, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok bocsájtani, de nem tudom, hogy menne-e, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma tudtam meg hogy a barátom a volt barátnőjével megcsalt egy hete, kezdve ott h hazudott h alszik de elment bulizni, pedig nem tiltom sőt küldöm h a haverjaival is bulizzon, és igaz h sokat ivott mert hallottam előtte is már rajta, a telója rossz igy hiába hivtam az éjjel,ill. nem is volt min hivnom ugyebár, de a csaj kérdezte tőle h hol vagyok mi van velem és beszélgettek rólam többször is, eszében voltam, még ha nem is emlkészik semmire, h tudta megcsókolni igy???és a barátom kezdte, táncoltak is aztán,persze közben ment a tapi, és órákon át a csók, nem csak egyről van szó, ezek után is szóba kerültem, hogy volt szivük ezt tenni? és én h bocsássak meg neki? h éljek igy vele?

...és h éljek nélküle?

1 év 3 hónap lett oda pár csók és egy tác kedvéért

18L 20F

neki adtam mindenem,az eset előtti nap még együtt aludtunk, reggel is "együtt voltunk",és tudom h ivott, tudom h utálja a csajt, de akkor is ő csókolta előbb meg, még ha rámásztak volna akk esetleg értem,mondjuk akk se,hazudni se volt oka h ő buliba megy,ezt se értem,és még most is én szenvedek,nem tudom mit tegyek , h tudnék megbocsájtani de nagyon szeretem és nagyon rossz nélküle,ilyen nehéz még nem volt az életem az biztos,tegyük hozzá két hét mulva a 19 szülinapomat ott akartam tölteni ahol megcsalt,ahol már 1 éve nem szórakoztunk együtt, mert ő oda nem szeret járni...hát látom!

tudom mindenki lehurrogna h felejtsem el, de h tudnám????!

(01.21.)

Azóta eltelt pár nap, elmondta h mire emlékszik pontosan a barátom, és hát másokhoz is odament táncolni de azok lerázták...a szivem szakad meg. Egyszer felhivom mert nem birom megállni, máskor meg jobb ha nem is gondolok rá h létezik. Még tegnap nekem esik, hogyén nagyon rafinált vagyok, mert azt hiszi h bulizok minden nap, meg h én is azt csinálom amit ő, voltam bulizni 2x azért h ne üljek otthon és sirdogáljak de én még igy se tudtam megtenni amit ő tett velem, igazából nem is akartam volna, mert én szeretem...

Zavar van az egész fejemben, az eszem tudja h nem kéne újrakezdeni, de a szivem nem ezt mondja...:(


2011. jan. 25. 14:08
1 2
 1/13 lavieenrose ***** válasza:
100%
eléggé megalázott ezzel a barátod. tudnád így vele folytatni??! aki 1x megtette máskor is megteheti...az h ivott nem kifogás. gondolj ebbe bele..és h az életben nem 1 szerelem van...sose...és ne légy társfüggő! oké h szereted de ez elmúlik majd. ha folytatnád vele egy jódarabig még biztos benned lenne ez amit csinált..nem lenne ugyanolyan ezek után a kapcsolat...ha folytatod sokat fogsz még szenvedni emiatt..de a te döntésed.
2011. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hááát, lehet, hogy jobban járnál ha dobnád SZERINTEM. Ez a "sokat ittam nem emlékszem semmire" ez meg milyen kifogás már? Te is tudod, ohgy azért ezzel nem lehet a dolgokat elintézni, meg, hogy attól, hogy be vagy rugva még nem mászol rá az első útba esőre (aki mégis annak gratulálok...).
2011. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez a szar az egészben, hogy bulizott már egyedül. ivott is akkor is sokat, mégse tette ezt, nem értem most mi volt más,amiért megtette,nem birom felfogni. Szeretem az a baj,és tudom h el tudnám felejteni, de nem akarom, mármint őt, most ráadásul távkapcsolat volt ez fél évig, de kezdtünk egyenesbe jönni, eltávolodtunk én is éreztem,de úgy éreztem ettől még ugyanúgy szeret, és én is őt. áhh istenem, sehogy se jó, ha nem élnék az lenne jó csak :S kár volt belekezdeni vele...(persze tudom h nem mert amúgy meg nagyon boldoggá tett,sosem voltam még boldog azelőtt maradéktalanul)

belebolondulok ebbe...

2011. jan. 25. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz helyzet.

Persze itt irták a tipikus klisé dolgot, hogy "aki megtette egyszer, az megteszi többször is", ez mondjuk szerintem úgy baromság, ahogy van.

Az, hogy valaki egyszer elkövetett egy hibát, még nem alapozza meg, hogy mégegyszer, vagy többször megtegye.

Sőt, legtöbben valószinűleg tanulnak belőle és nem teszik meg többször (tapasztalat...).

Ha a barátod tényleg nagyon szeret téged, biztos vagyok benne, hogy nem tenne többet ilyet veled.

Persze a megbocsájtás más tészta.

Én még (szerencsére) nem voltam ilyen helyzetben, tehát nem tudom képes lennék-e rá.

Kivülállóként persze könnyű azt irni, hogy "szerelem nem csak egy van az életben", "hagyd el" blablabla, de aki kapcsolatban van és érzi a szerelmet a másik iránt, tuti nem adna ilyen tanácsot, mert ha szeretsz valakit nem tudod csak úgy könnyedén "eldobni" és ennek semmi köze a társfüggőséghez (szerintem akik ezzel a kifejezéssel dobálóznak, fogalmuk sincs róla, mit is takar ténylegesen ez a fogalom, de ez már más téma).

Tanácsként talán csak annyit adnék neked, hogy adj egy kis időt magadnak, légy a barátaiddal, járj el szórakozni, közben pedig zárd ki a barátodat a képből.

Utána szerintem könnyebben el tudod majd dönteni, hogyan tovább.

L/23

2011. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kiscsaj, kiscsaj...


Őszinte részvétem, és együttérzésem! De én nem tudnék ezek után együtt lenni ilyen emberrel.


Én már akkor dobtam végérvényesen az exemet, mikor letaperolta a legjobb bnőmet. Akit egész nap zaklatott, de szegény rohant előle állandóan. el is rontotta a kapcsolatomat azóta a lánnyal :S ... nagyon fél tőlem:(


Szóval, én kitenném. Lássa, h nem játszhat veled...

Fiatal vagy még.. előtted az élet... hidd el, sokan akarnak a helyébe kerülni még :)

2011. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs,de ezekszerint annyira mégsem utálta a volt nőjét,h részegen táncolt és smárolt vele és még másoknál is bepróbálkozott!!!!felháborító...Egy igazán szerelmes férfi részegen is szerelmes....
2011. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a csókot megcsalásnak nevezed...


Egy a lényeg, sokkal rosszabb az ha veled van és másra gondol. Ha nem szeret téged akkor már úgyis mindegy ott kell hagyni. Ezt beszéld meg vele, de egyébként elrontotta az egész szóval keress mást. Vagy csald vissza és meglátod, hogy hogy érinti. :P

2011. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló!


Gratulálok! TE igazán fajparaszt lehetsz! Tudod a csók is megcsalás, még akkor is ha nem szex! Ugyanis amit fent csinálsz, azt lent csinálnád!!!


És hogy csalja vissza?!?!? Tessék? Miért jó hateakkorénis játék?

Nem működik, és kész, ezt be kell látnia a lánynak, még akkor is nehezére esik. Teljesen meg lehet érteni, de olyan, hogy visszacsalja...

2011. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából még magamból jobban kinéztem volna, hogy megteszek vmi hasonlót, mert nekem ő volt az első az életemben, minden téren. És most már bánom, hogy nem adtam bele a teljes szívem a kapcsolatunkba, utólag már látom, hogy ezt ő érezte is, sosem adtam neki igazi esélyt lehet, bár én ezt nem éreztem akkor még így. Most meg már úgy érzem, nem is tudnám bepótolni ezt, azért amit tett...most amiatt nem lenne teljes a kapcsolat úgy érzem. A fenébe is, vki találja már fel az időgépet...
2011. jan. 26. 13:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah azt akartam ebből kihozni, hogy nem lennék képes visszacsalni, volt rá azóta alkalmam, ember is akadt rá, de nem tudom megtenni, pont azért mert most biztos vagyok benne, hogy szeretem, még ha eddig voltak is kételyeim. Ez kellett ahhoz, hogy erre rájöjjek. És ha szakítanánk se tudnék rögtön rácuppani valakire...nekem az nem menne könnyen, úgyis csak őt képzelném oda.
2011. jan. 26. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!