Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg fog bocsájtani?

Figyelt kérdés
Megbántottam azt a lányt,aki a legfontosabb számomra... :S Nem jár(t)unk,de én szerelmes vagyok belé! Hirtelen felindulásból olyat mondtam az egyik barátjának róla,amit nem kellett volna! (h leszarom,h mit csinál) Erről Ő tudomást szerzett és most beszélni is alig akar velem,pedig előtte suliban(oszttársam) és délután msn-en is órákat beszélgettünk... Nagyon megbántam! :/ Mivel tudnám kiengesztelni? 17/F
2011. okt. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
kérj tőle bocsánatot, esetleg kedveskedj neki valamivel, hívd el valahova:)
2011. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem többször is,de egyből nem tud megbocsájtani...(mondjuk ezt nem is vártam el) Arra gondoltam, h suli után elhívom a parkba és virággal várom... Ez hatásos lehet?
2011. okt. 15. 21:34
 3/6 bánomisén ***** válasza:

Minimum egy alapos bocsánatkérés! Mondd el, hogy szánod-bánod, ne haragudjon, csak kicsúszott mérgedben a szádon, de nem gondoltad komolyan, és megbántad, olyan rosszul érzed magad, mint egy kivert kutya, stb., stb.

Csak megesik rajtad a szíve, ha szépen kéred és megbocsájt :-)

2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:
Na, egyszerre írtunk :-) Szerintem igen. Ha viszont nem, akkor térdelj is le. Ez be szokott jönni. (Nem viccelek.)
2011. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2011. okt. 15. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha letérdelsz előtte és erre azt mondja hogy megbocsát, azt valószínűleg csak azért mondja, mert kínosnak érzi a szituációt, és minél hamarabb túl akar rajta lenni. Mármint a kínos szituáción. Bár lehet olyan kis szánni valónak fog téged találni abban a helyzetben, hogy nem fog tudni rád utána haragudni. Aztán ki tudja...
2012. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!