Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Mi a legjobb módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a legjobb módszer arra, h felhívjuk magunkra egy fiú figyelmét? Hogyan tudjuk nyilvánvalóan érzékeltetni, h bejön nekünk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy odamenj hozzá beszélgetni?
2011. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

hmm... ez a büfés dolog és az érintés tetszik :D még vmi???

(am ez a fiú nálam fiatalabb, nem sokkal, de ez befolyásol vmit? )

2011. jan. 25. 19:14
 13/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyivel. Pár hónap? Nem jelent semmit. Évek? Az már azért igen...
2011. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Finomabb jelek: célozgatsz a csókra, pl megkérdezed hogyan csókol vagy mondod, hogy szeretsz csókolózni, de ne várd, hogy az ilyen jeleket a pasik észrevegyék, végső esetben csókold meg te.

20f

2011. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha látod v.hol menj oda hozzá beszélgessetek akármiről.. ha nincs még közös témátok akk alap téma időjárás stbstbstbs.., ha ő a beszélgetésben partner akkor szinte nyert ügyed van..

mosolyogj legyél kedves... ezek után szerintem keresni fogja a társaságod :)

2011. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
hát szerintem menj oda hozzá és kérd meg hogy öleljen meg ha megkérdezi hogy mér akkor csak mondj annyit hogy "hát...mert csak úgy" mindezt sejtelmesen, és ha megölel akkor köszönd meg neki és adj egy puszit az arcára szerintem ez kezdésnek jó (:
2011. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

pár hónappal fiatalabb nálam sztem ez nem sok

az oszitársai előtt nem akarom mutatni a dolgot, mert néha nézegetek felé és a barátai is észreveszik. ezt nem szeretném :/

2011. jan. 25. 19:28
 18/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy sztriptiz? Eléggé felhívja a figyelmét, és nyilvánvalóan érzékelteti, hogy bejön neked... :-D


Na OK, komolyan:

Szerintem az egyszerű őszinte érdeklődés. Próbálj meg beszédbe elegyedni vele, akármiről a téma teljesen lényegtelen. Hidd el, ha látja rajtad, hogy téged érdekel amit mond, sokkal jobban megnyílik, közlékenyebb lesz (persze ha őt is érdekled...). És ha ez a beszélgetés összejön - innen már csak rajtatok múlik minden.


Sok sikert!

2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
akkor hívd félre, kérd meg hogy sétáljatok vagy suli után menjetek el valahova
2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én azt ajánlanám, hogy mosolyogj sokat, nevess a viccein mert nekik az fontos. Lássák rajtad, hogy van önbizalmad, de azért mégse szállj el magadtól, mert a srácok szeretik ha egy lány magabiztos. Szerintem az időjárásos cucc kicsit elcsépelt, inkább próbálj meg ismerkedni vele, mondjuk kérdezd a hobbijait.. Érzékeltesd vele hogy tetszik a humora, ha rád néz mosolyogj rá, aztán kapd el a fejed. Ilyen alapvető dolgok.:D
2013. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!