Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem kíván eléggé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem kíván eléggé, vagy valami komolyabb baj lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal, még nem feküdtünk le egymással (egyikőnk se szűz már), én már szeretnék vele testi kapcsolatot is. Kb. 3 hete fel hoztam neki ezt a témát, hogy mennyire kívánom őt, és mért nem feküdtünk még le. Azóta többet veszekedtünk, de "csak" ezen. Mikor nem voltak veszekedések , 3 héttel ezelőtt, akkor még rendesen állt neki a "pénisze" mikor a nyakát simogattam, stb. Most már ezért se áll fel neki. Max csak félig! 3x jutottunk el oda, hogy szeretkezzünk, de mire be hatolt volna, addigra le lankadt a pénisze. Tegnap is ez volt. Azt mondja kíván. Szeretni biztos szeret!

Az a kérdésem, hogy mi lehet a gond? Vele? vagy esetleg velem? Talán nem kíván engem? Nagyon szomorú vagyok, hogy mi lehet az oka! Ja, és a volt barátnőjével is...8 hónap alatt 1x se feküdt le. 1 éve már nem volt lánnyal"úgy" Összesen 4x volt együtt szexuálisan lánnyal.

én 17/L. ő: 17,5/F


2011. jan. 26. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, túlságosan kíván, ezért is lehet.
2011. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hova siettek 17 évesen?Nem lóverseny ez,és nem kell görcsölni rajta,úgy nem fog működni,de lehet merevedési zavara van a fiúnak,és szégyelli...

28N

2011. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hozzáállásod a baja.... Hogy te egyből letámadtad, hogy szexelni akarsz vele, és gondolom a teljesítménykényszer miatt ideges, és nem megy neki. Lehet ő még eleve várni szeretett volna, nem mindenki akar 1 hónap után összefeküdni a másikkal!
2011. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 X Jakab ***** válasza:

Nagyon izgul,szégyenlős,egyszer én is voltam így az elején,majd elmúlik.

tippek:hosszú előjáték(izgasd fel jól ne hagyd hogy feleszméljen és rátörjön valami komplexus)

Beszélgessetek többet a szexről,hogy kinek mi tettszik stb,

ne úgy álljatok neki hogy "na gyere csináljuk".

Légy türelmes,tekintsd természetesnek a dolgot,és inkább vicceld el,mint hogy veszekszel a stressz nem segít.

2011. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 X Jakab ***** válasza:
Ja amúgy meg,hogy ezeket a dolgokat nem tudjátok,az azt is jelenti tényleg fiatalok vagytok.(vagy szüzek más esetben)
2011. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem ki oktatást kértem, hanem tanácsot:)

Nem erőltettem az együttlétet:) csak mondtam neki, hogy kívánom. És meg kérdeztem, hogy van e esetleg valami baja, vagy más.

2011. jan. 26. 18:37
 7/7 A kérdező kommentje:

X Jakab:

Tudom, hogy ez lehet a sterssztől, idegességtől, fáradságtól. Csak kicsit meg vagyok ijedve, hogy esetleg inkább nem kíván.

2011. jan. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!