Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyhat a barátnőm azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyhat a barátnőm azért mert túl komolytalan vagyok? Hogyan legyek komolyabb? 16/F

Figyelt kérdés
Félek, hogy el fog hagyni a barátnőm, mert túl komolytalan vagyok, például mondok neki valami komoly dolgot, és utána azt mondom neki "nyugi, csak viccelek!" Ugyanúgy amikor msn vagy facebookon beszélek vele, vagy valaki mással, szinte minden mondat végére odaírok egy "xd"-t. Szeretnék megkomolyodni, mert már két lánnyal haverral is előfordolt, hogy azért hagytak utáltak meg, mert elegük lett a sok hülye viccemből.. :(
2011. okt. 12. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Lehet hülyéskedni, csak mértékkel. És komoly dolgokkal nem viccelődünk..


F/16

2011. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem meg morbid a humorom. Néha viccet csinálok a gyászból, szomorúságból. Én sem vagyok jobb helyzetben azt is beleszámítva, hogy bnőm. sincs.
2011. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell teljesen megszüntetni,csak törekedned kell a mértékletességre,és át kell érezni a helyzeteket,pl. amikor megfontoltabb "komolyabb" gondolkodásnak van ott a helye az adott szituációban,semmiképp ne hívd segítségül a humort vészjelzőként,mert tényleg senki nem fog komolyan venni,és a legrosszabb hogy te sem magadat.
2011. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja igen választ elfelejtettem. Igen elhagyhat mert csak mértékkel jó a hülyéskedés, és szokj le az ikszdékről.
2011. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már most sem veszem magam komolyan.. :(
2011. okt. 12. 21:27
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha tudod magadról, hgy ilyen vagy akkor próbálj ellene tenni, mert tényleg elhagyhat a barátnőd! Egy idő után meg lehet unni az állandó poénkodást. Komoly dolgokkal pedig ne viccelj!
2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Próbálok... Különben vannak egészen komoly pillanataim, csak abból elég kevés van.
2011. okt. 12. 21:34
 8/23 anonim válasza:

:))))Jajj te drága kis angyalbögyörő!


16 éves vagy?Hogy lenne már egy 16 éves "fiúcska"komoly?!

Ráérsz még megkomolyodni!:)

Sőt!Képzeld el,sok férfi még 30-on túl se képes megkomolyodni...meg van aki soha,örök éretlen!!!


Ha egy lány emiatt elhagy az nem is szeret!!!

A humor érzék(persze ha nem sértő másra nézve)egy nagyon jó tulajdonság!Én annó azért szerettem bele a páromba mert mindig vicces volt,mindig megtudott nevettetni...16 évesen éld a tinik hétköznapi életét,légy boldog és viccelj sokat!!!:)Pár év múlva úgyis bekerülsz te is a nagy betűs életbe és akkor rá érsz megkomolyodni!!


28/N

2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
angyalbögyörő... :D ez olyan jó volt :)
2011. okt. 12. 21:41
 10/23 anonim ***** válasza:
balázs?O.o XDXDXD
2011. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!