Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák kapcsolat?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok és elmondtam a tanáromnak, hogy elég hosszú ideje szerelmes vagyok belé. Ő rám nézett, elmosolyodott és azt mondta, hogy ez legyen a kettőnk titka.Amikor megkérdeztem tőle, hogy ő mit érez irántam, pár pillanatig elgondolkodott és azt mondta, hogy nem érez irántam semmit.

Nem papolást kérek, hogy ez így nem helyes,meg hogy úgysem jön össze, de miért gondolkodott el a válaszon.Az igazságon mért kell gondolkodni?


2011. jan. 26. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
15 éves vagy?
2011. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sok minden miatt elgondolkodhatott. Gondolom meglepted....Hány éves vagy és Ő hány éves? Irigylem a bátorságod h oda mertél menni hozzá, és megmondani neki az érzéseid.
2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 17 évesen lefeküdtem a 27 éves német tanárnőmmel
2011. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdjél ki vele! Ez rosszul is elsülhet! Legalább várjál addig, amíg otthagyod a sulit!
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
édes istenem
2011. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok, Ő 30.Tudom, hogy majdnem az apám lehetne, de nem gondolom, hogy apakomplexusom van.
2011. jan. 27. 06:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele kikezdeni, jó persze szeretem meg kívánom, de tudom ,hogy nem lehet, ki is rúghatják, ha kiderül meg Ő sem akar semmit.De egyszerűen nem tudok ránézni a korombeli fiúkra.
2011. jan. 27. 06:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tisztelném a tanárodat, hogy ezt válaszolta. Ne akarj többet tőle! Ez így volt rendjén. Akkor lenne súlyos probléma, ha azt mondta volna, hogy ő is szeret téged, vagy hogy neki is tetszel te.

Ha pedig nem tetszettél neki, és mégis azt, mondja, igen, akkor csak kihasznált volna, és én láttam ilyenre példát. Utána nagyon csalódott lettél volna. Helyesen cselekedett, max. a megfogalmazáson gondolkodott el.

2011. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!