Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat a szakításon? Mégnehezebb, ha az exnek már van új kapcsolata.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szakítottam a barátommal 6 év után, hogy még szerettem, de nem bírtam elviselni, hogy ő nem mutatta ki és nem voltam neki fontos, így elhagytam. Nagyon szenvedtem, és bosszból amiért ezután sem keresett kerestem egy másikat, vele 3 évig voltam együtt, de mindvégig az előzőt szerettem. Sehogy nem tudtam magam túl tenni rajta, hisz minden nap láttam és csak egyre rosszabb volt, hogy én hagytam el mégis én szenvedek és ő továbbra is lesz.rt engem. Most persze már szeretne visszajönni, de azóta eltelt 4 év, és az idő minden érzést kiölt belőlem az ő segítségével, hogy ilyen rideg volt velem.
2011. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez akkor még rosszabb, ha te vagy akit elhagynak. Én sokáig minden infót összegyűjtöttem az exemről (három évig voltunk együtt), de aztán összejöttem egy másik lánnyal és lassan elfeledtem az előzőt. Azóta annyit tudok róla, hogy van új pasija, de ez az élet rendje, nekem is van más már. Az idő lassan elintéz mindent, bármennyire hihetetlen. Mivel mi nem jó körülmények között váltunk el, még mindig rossz rá gondolnom, de már korántsem akkora trauma, mint korábban volt.
2011. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tettem magam túl.
2011. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy baromi szar dolog, nállam 1,5 évig tartott.Egyetelen gyógymód az idő.Tapasztalat.
2011. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!