Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek vissza a nyitottságból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek vissza a nyitottságból, ha zárkózottságot tapasztalok folyamatosan? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már nyár óta barátságban vagyok. Zárkózott típus, én alapvetően nyíltabb természet vagyok. Tudok beszélni az érzelmeimről, el is mondom a véleményem, ő azonban - ha róla van szó - hallgat-terel, hiába kérdezek, viszont én rendívül érdeklem és kérdezget is. Arra gondoltam, hogyha mindig mindenre részletesen válaszolok és kifejtem mindennel kapcsolatban a gondolataim, ő is nyitottabb lesz. Azonban a helyzet nem változott, pedig beszéltem is vele a nyitottság problémájáról. Vegyek vissza és legyek olyan, mint ő vagy ti mit csinálnátok ilyenkor? F/18, L/18
2011. jan. 29. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél olyan vele, amilyen eddig voltál. Van akinél hosszabb idő kell, hogy valakiben megbízzon és nyitottan tudjon vele beszélni, Egyik osztálytársam (középsuliban) első óta nagyon zárkózott volt. Később kiderült, hogy az apja halála viselte meg ennyire és emiatt lett zárkózott. Kb., most (végzős vagyok) érzem úgy, hogy már nyitottabb mindenkivel. Kellett neki egy "kis" idő, de legalább már nem zárkózott.


Szerintem csak összezavarná őt, ha most zárkózott lennél vele. Bár a helyedben megpróbálnám kideríteni (finoman), hogy miért lehet ilyen veled.

2011. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdéssel. :) Nem szeretnék szívem szerint változtatni, csak néha rosszul esik, mert úgy érzem, ő csak úgy olvashat bennem, én pedig benne annyira, amennyire magamtól rájövök.
2011. jan. 29. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
nem rossz indulatból teszi sztem. én is ilyen vagyok, hagyj neki időt
2011. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!