Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az exem folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az exem folyamatosan durván megszégyenít és nem hagyja abba!

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nem rég lett vége az első kapcsolatomnak. Szerelmes lettem egy srácba , eleinte kedves volt aztán nagyképű ,öntelt lett ,folyamatosan csak bántott , többször megcsalt ,erőszakos volt ,olykor még meg is fenyegetett. Aztán 2 hónapja szerencsére vége lett , már akkor ismertem a mostani barátom , vele utána össze is jöttem. Neki nagyon rosszul esett ,hogy kivel voltam ezelőtt és emiatt nem akart összejönni velem de ezt már megbeszéltük. Ő nagyon rendes , tényleg szeret és én is őt! De az exem egy ideje mindenféle megalázó dolgokat terjeszt rólam ,hogy milyen rossz vagyok az ágyban ,meg hogy csúnya vagyok odalent és olyanokat mond hogy hogyan alázott meg szex közbe de semmi sem igaz ebből!!!
2012. febr. 18. 22:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Sokkal többen ismerik mint engem ezért neki hisznek. Hiába könyörögtem neki , mert volt hogy emiatt sírva mentem haza suliból . nem hagyta abba.

Múlt héten megkért hogy találkozzunk . Elvitt egy ház mögé ahol én 1 órán keresztül könyörögtem neki sírva hogy hagyja abba meg mire jó ez (mert már az egész város erről beszélt) azt kérdte ,hogy könyörögjek térden állva és megesküszik hogy abba hagyja. Én meg bele mentem mert nem bírtam már. Erre elővette és aztmondta szopjam le vagy soha nem hagyja abba és még csak rosszabb lesz.

2012. febr. 18. 22:08
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem mentem bele de aztán annyit fenyegetett hogy muszáj volt megtennem. Közbe sírtam végig , a végén pedig leszorította fejem ,hogy a számba menjen az egész. Majd aztmondta ,hogy hülye k*rva vagyok és ne csodálkozzak ,hogy ilyeneket beszélnek rólam az emberek. A végén képen röhögött és ott hagyott.

Azóta nem mentem suliba mert ezt is elkezdte terjeszteni és már a barátommal sem merek találkozni.Tényleg nem tudom mit csináljak lehet hogy fel kéne kötni magam mert ezt a szégyent már nem bírnám elviselni!!!!!!!!

2012. febr. 18. 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
ne tagadd le hogy seggbőszájba csináltad neki, mert nem szép dolog...
2012. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmit, csak fordíts neki hátat, és felejtsd el. Ő nem szeret, mit számít amit mond, vagy tesz? Foglalkozz azokkal, akik szeretnek.
2012. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha nem FAKE akkor sajnállak de szeintem az!
2012. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

az expasid akár fel is jelenthetnéd, hogy ilyet csinál veled!!!

Undorító rohadt féreg!!!

Nekem az apám, meg a bátyám a sz@rt is kiverné egy ilyen emberből, küld rá, pár férfi hozzátartozódat, hagy kapja meg amit érdemel!

2012. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ezt a lecidázást jó lett volna kihagyni, te hül.e pitsa..
2012. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kamu...
2012. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az exed egy paraszt, de te meg hülye vagy hogy ezt megtetted. Le kellett volna szarni magasról. Viszont ezt az utolsó dolgot egyszerűség kedvéért tagadd le, és szarjál rá.
2012. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, küldj rá néhány nehézfiút. Lehetőleg sísapkában, mert ezek ilyen gyáva férgek, és utána szaladnak majd anyucihoz meg a rendőrséhez.
2012. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!