Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyamatosan ellenőriz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan ellenőrizget! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napi szinten nézi az e-maileket, meg a telefonomat.
2012. febr. 29. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen az elején.Sosem volt semmi titkolni valóm előtte,de azért mégis csak zavaró.Sokszor besértődtem emiatt,vita is volt ebből kifolyólag végül szakítás.Akkor megértette hogy nem akar elveszíteni és hogy bízhat bennem.
2012. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Hát nézegesse, ha nincs benne semmi, csak nyugodtam. Majd egy idő után rájön, hogy megbízhat benned.
2012. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
és miért tudja a jelszavad???
2012. febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Csinálj egy másik e-mail címet a titkaidnak, és ne mondd meg neki. A telefonodat meg dugd el. Ha nincs elől, nem hiszem, hogy a táskádba is belenéz.
2012. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
válts jelszót, a telefonból meg töröld ki az olvasott üzeneteket
2012. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nem azért csinálja, mert magából indul ki, és úgy gondolja, van takargatnivalód?

Az exem volt ilyen. Örökké a telefonomat babrálta, ha otthagytam valahol véletlenül, meg az emailjeimben kotorászott.

Soha nem talált semmit....

Aztán, csak úgy bosszúból én is elkezdtem kotorni a cuccai között, hadd tudja meg, milyen érzés.

Én lepődtem meg a legjobban, amikor eléggé ...khm... pajzán tartalmú csevegései kerültek elő.. mint később kiderült, nem csak csevegésekről volt szó...

Ezért már csak ex :-)

2012. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Legalább titokban csinálja?

Mikor a férjem fülébe bogarat ültettek (mivel két e-mailom van) akkor odaléptem mögé, és megkérdeztem: találtál valami érdekeset?

2012. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%

Én férfiként(tudom ez itt hátrány) az előző páromat hasonlóképpen ellenőrizgettem,mert voltak "jelek". Mit ad isten igazam is lett,persze én voltam a szemét pasi,mert turkáltam a "magánéletébe" amiről azt hittem,hogy közös. Aztán mindenkinek úgy állította be,hogy előbb ellenőrizgettem,majd utána csalt meg,mert nem bírta már,csak hát ez súlyos hazugság,talán a kis ártatlan lelkét akarta ezzel engesztelni,meg hát sajnáltatni magát,az megy az iyleneknek.

Kérdező ha tiszta a lelkiismereted mutass meg neki mindent magadtól.

2012. febr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Ha két ember szereti egymást nincs titkolnivalója.Én mindig elmondtam a páromnak mindent. Tudja a jelszavaim is, nincs mitől félnem, hogy "Úristen mi van ha elolvassa, amit írt X, Y vagy Z.


Ha van párom, miért levelezgessek olyanokkal, amiből félreértés lehetne?


Lehet a Te párod egyszer megégette magát, s még benne van a seb. Nehéz is megbízni, amikor valaki sokat csalódik.

Szerintem egy idő után, amikor látja, hogy megbízhat benned, elmaradnak ezek az ellenőrizgetések. Kell neki a visszajelzés, hogy megnyugodjon.


Amíg nem betegesen csinálja(tegyük fel hónapokig, évekig), addig nincs gond.

Ha meg neked nincs semmi titkolnivalód, akkor neked sem kell semmitől tartani.

2012. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nincsen takargatnivalóm, mégsem tűrném el, hogy a párom, vagy akárki más olvasgassa az emailjeimet, meg a telefonomat nézegesse.

Oké, párkapcsolat, nincsenek titkok, átadjuk magunkat egymásnak, őzikék szökellnek a harmatos fűben a reggeli napfényben, stbstb....

De engem mégis megfojtana az a tudat, hogy nincsen semmi magánszférám!!!

2012. febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!