Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön, ha egy lány kimutatja az érzéseit? Még akkor is ha túl hamar? (pl. nagyon rövid időn belül megszeret és ki is mondja)

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavaró sőt még nálam jó is mert úgy én is könnyebben kimutatom és sokkal közvetlenebbek leszünk
2011. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem imponál.
2011. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én eddig nem túl sok lánnyal voltam, viszont volt 1, aki így tetszett és akkor így odatipegtem hozzá teljesen komoly szándékkal, mert úgy is nézett ki...

nos ez amúgy diszkóban volt, de így beszélgettünk erről-arról, és akkor így én mentem oda de ő nyomult, majd lesmárolt elég gyorsan. Hogy őszinte legyek, kicsit meglepő volt, de én szeretem az ilyet. :)

2011. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Мirkó ***** válasza:

hát alapból az h kimutatja az érzéseit nem gáz...

de ez a "kimutatja az érzéseit" ez az esetek 99%-ában a hisztis drámakirálynőt szokta takarni szépen megfogalmazva XD

2011. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi az a hiztis drámakirálynő ?
2011. jan. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!