Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit lépjek? Hogyan tegyem túl magam ezen az egész dolgon? Ennyire ostoba voltam? Mit gondolsz? TE MIT TENNÉL A HELYEMBEN?

Figyelt kérdés

Három hónapja összeismerkedtem éltem első pasijával. Én 19 vagyok, főiskolai hallgató - ő 27, egy multinál vezető. Ahogy mondom, ő volt életem első csókja, első ölelése, első barátja. Kb. két hete a szüzességemet is elvette. Azóta, hogy ez megtörtént nem hív, nem keres, nem jelentkezik.

Külsőleg nem egy kimondottan jóképű, szívtipró srác, de nem is csúnya. Igazából egy olyan átlag. Azért tetszett meg és keltette fel az érdeklődésem olyannyira, nem tagadom, mert ugye ott volt a jó kocsija, a jó lakása, a biztos egzisztenciája, jó állása.. és ezek a dolgok meglehetősen imponáltak. Jómagam szegény vagyok, átlagnál rosszabb anyagi helyzetben (anyukám egyedül nevel engem és húgom, plusz albérletben is lakunk).

Csakhogy egy hónap után bele is szerettem de nagyon! Részben apakomplexusomnak köszönhetően.... Nem tudom, ő hogy érez irántam. Soha nem mondta hogy "szeretlek", soha nem vállalt fel mint barátnőjét hivatalosan, soha nem vitt el a céges rendezvényekre, néha meghívott vacsizni és kocsikázgatunk egyszer-egyszer.

SZERETTEM, ÉS SZERETEM. ÉS BELEHALLOK A TUDATBA, HOGY ÍGY KIHASZNÁLT!! Ő VOLT AZ ELSŐ BARÁTOM, BÍZTAM BENNE ÉS NEM TUDOM ELFELEJTENI!!


2011. jan. 30. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
három hónap? Hát,gratulálok. a következővel két másodperc után feküdj le.
2011. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez van, így jártál. ne keresd, ne alázd meg magad ezzel. bele kell törődni, h nem kellettél neki. az volt a baj, hogy úgy adtad oda magad minden szempontból, hogy nem győződtél meg a szándéka komolyságáról. próbáld meg elfelejteni. 20/l
2011. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el kell felejtened,mert csak kihasznàlt.Gondolom szégyelte is,hogy szegényebb vagy,azért nem vitt a tàrsasàgàba;Fel a fejjel szép volt jó volt felejtsd el!Az ilyenekkel egyelõre ne àlljàl szóba szerintem.
2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
először te használtad ki, azért jöttél vele össze mert gazdag. nos nagy valószínűséggel van neki barátnője, esetleg felesége, és te csak szerető voltál. ezért nem vállalt fel. de lehet más oka is, de nekem ez jutott eszembe erről.
2011. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"három hónap? Hát,gratulálok. a következővel két másodperc után feküdj le."

Nem értem mi a bajod ezzel,de mindegy.

Kérdezőnek: a leírtak alapján ez a pasi téged csak kihasznált.Nem szerethet ha nem vállalt fel soha.Észre kellett volna venned,hogy csak a szexre hajt hiszen amint írod soha nem mondta,hogy szeret nem vitt sehova.Most megkapta és részéről ennyi volt.Ilyenkor már nem nagyon tudsz mit tenni legfeljebb okulj belőle.Próbáld meg elfelejteni és találni valaki olyat aki érdemes a szeretetedre.

2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény! Sajnálom, biztos hódítási vágy volt nála, gondolom tudta, h szűz vagy, és az mekkpra szám neki most....

Ne aggódj, nekem is volt ilyenben részem, csak én 15 voltam, és nem vállalt fel, de szerencsére nem erőltette annyira a szexet, mert nem hajlottam a dologra nagyon, talán megesett rajtam a szíve, hogy látta, mennyire beleestem, és dobott. Ha kitartóbb, lefeküdtem volna vele.

Nézd a jó oldalát. Kihasznált, de attól függetlenül olyan volt az első, akit legalább szerettél, talán még gyengéd is volt veled az ágyban!!!

Nekem végül a nagy szerelemre rá pár hónapra egy olyan fiú vette el, akit nem is szerettem(így utólag tudom csak), és nem hitte el, h szűz vagyok, és brutálisan bánt velem az ágyban, mintha mindent egyszerre akart volna kipróbálni....szörnyű emlék. Talán most nagyon rossz, de később, pár év múlva kellemes emlék lesz az esemény! (nem az, ahogy intézte, csak az esemény)

Fel a fejjel, majd lesz rendes pasid is, ezt meg felejtsd el!

2011. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"úgy adtad oda magad minden szempontból, hogy nem győződtél meg a szándéka komolyságáról"


Hogyan tudtam volna meggyőződni a szándéka komolyságáról?? Mégis hogyan lehet erről meggyőződni?

Adnál pár tippet hogy a következőnél már igenis tudjam..

2011. jan. 30. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, próbáld meg túl tenni magad ezen...elfelejteni nem fogod soha, de az elsőt nem is szabad, az mindenkinek megmarad a pici szívében örökre!
2011. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom,mit érzel.Úgy érzed,megaláztak,porba tiportak,becsaptak,játszottak Veled.Azért,mert így is történt,és azért,mert TE hinni akartál benne,hogy talán több is lesz belőle,és úgy fog szeretni,ahogy Te Őt.Azért,mert Neked érzéseid vannak,Te egy érző lelkű,fiatal nő vagy,akik semmi másra nem vágyik,csak hogy őszintén szeressék.

Tudom,hogy minden nap maga a pokol.Belül hurcolod a fájdalmat,miközben kifelé erősnek kell mutatkoznod,és nyelned kell,tűrnöd,hogy egy Nálad rosszabb ember sárba tipor.Tűrnöd kell,hogy a világ megvet,és mutogat Rád,miközben Téged aláztak meg.

Sajnos el kell fogadnod,hogy ami Neked fontos volt,az a másiknak csak egy jelentéktelen kaland,egy ostoba kis epizód,ami lezárult.El kell engedned a múltat,bármilyen nehéz,és emelt fővel lépni tovább.

Egyszer majd eljön az,akire vártál.Ez az alak nem az az ember.

2011. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Norb66 ***** válasza:
Nem akarok rosszindulatú lenni, de te is kihasználtad, ő is kihasznált. Nem mondom hogy kvittek vagytok, de ne emészd magad miatta, felejtsd el. De arra azért számíts, hogy újra megjön a kedve egy kis szexhez akkor fel fog keresni ismét. De te semmi esetre se keresd, ne gondolja azt hogy játszadozhat veled, és hogy annyit számítasz neki. Hadd higgye csak hogy ő is csak a pénze miatt kellett neked :P Az elfelejtésén pedig ne erőlködj, lazulj, idővel elfelejted, lehet pár hét múlva már nem is fog érdekelni. :)
2011. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!