Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baja lehet velem? Elrontottam valamit? Fontos, lent!

Figyelt kérdés

Egy hete voltam a srácnál aki bejön,és ott aranyos volt meg minden. Előtte mikor még nem láttuk egymást élőben,akkor olyanokat írt nekem hogy majd kapsz puszit,meg stb..,de náluk meg szinte nyuszi volt. Jó,most nem azt mondom hogy másszon rám,csak..értitek. :/ És amióta voltam náluk,nem akar talizni,meg semmi. Képeken már látott,és azután is kedves volt velem,de a személyes tali után más lett. Szerintetek miért? :(

16L


2011. jan. 30. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tetszel neki, de azt biztos észrevetted volna. HA kedves voltál és jó is nézel ki akkor meg lehet hogy csak beijedt akkor mindenképp keresd te.
2011. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát elég rendesen végigmért. :O Azt látni kellett volna ahogy siklott a szeme,meg ő kezdte el böködni a hasam miközben filmet néztünk.
2011. jan. 30. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Megijedt. :) Neten mindenki felszabadultabb meg merészebb, élőben meg köpni nyelni nem tud az ember. :) Én is voltam így, szerintem adj neki egy kis időt.
2011. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De most neten se ír olyanokat mint a találkozásunk előtt,én ezt nagyon érzem. :S
2011. jan. 30. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
az nagyon rossz lehet, ne foglalkozz akkor vele, ő ír rád?
2011. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, én rá. :/

Ezért mondom hogy más lett nagyon,pedig nekem is több nem olyan haverom van aki nem tetszik,mégis jól elvagyok velük. - Remélem értitek. XD

2011. jan. 30. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet az a baj hogy nem jössz be neki élőbe, a tested is látszódott a képeken?
2011. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A testemmel szerintem nincs gond,de akkor miért nézett úgy végig rajtam? Szinte falt. XDDD Nem tudom,de ha nekem nem jön be valaki,akkor is beszélek vele. :O :DD :) Bár most azt mondta hogy nem nagyon csajozgat,mert ugye tanul,egyetemre szeretne menni. De nem tudom miért csinálja ezt. Háát a hasam igen,de a többi nem,a fejemtől a mellemig vagy a hasamig kb.
2011. jan. 30. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg adj neki egy kis időt... A férfiak már csak ilyenek :)
2011. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne írj rá..ha még akarja tartani a kapcsolatot majd összeszedi magát..
2011. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!