Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy elrontottam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy elrontottam? És miért félek hogy talán már nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Nemrég volt randim egy lánnyal.Nekem szimpatikus és el tudnám képzelni hogy összejövök vele.De az a baj hogy első randin csak beszélgettünk.Mármint meg se dícsértem hogy milyen csinos meg a kezét se fogtam meg séta közben.Van aki azt mondja hogy jól tettem mivel nem kell nyomulni az első randin.De az a baj hogy attól tartok hogy nem lesz következő randi.Amúgy jól elbeszélgettem vele,igaz volt olyan hogy egy-két percre csak néztük a tájat és csöndbe voltunk,ez főleg a vége felé volt.Szerintetek lesz második randi?Vagy teljesen úgy fogta fel hogy csak barátok leszünk?Mert ettől félek és nem akarom elhinni hogy ezen az 1 randin eldölt minden.

Szerintetek ha msnre feljön térjek rá ki hogy mennyire elrontottam mert nem nyomultam.És megkérdezzem hogy ez mekkora probléma?Vagy csak simán hívjam el egy köv. randira és ott bevetni mindent.Am. ha nem akar köv. randit akkor bedobjam a szöveget hogy sajnálom hogy nem voltam magabiztosabb és adjon egy javítási lehetőséget?


2010. júl. 3. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
miért nem ír senki? :(
2010. júl. 3. 15:57
 2/4 anonim ***** válasza:

mert elrontottad. és nem tudom miért félsz.

azért nem írnak mert nem fogják végig olvasni a sok hülyeséget amit összeírtál. ahogy én sem.

2010. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kicsit megkésve, de beirok, mert ugyanabban a cipőben járok, ezért is találtam rá a topicra.


Először is tényleg nem baj, hogy nem másztál rá először. Nézd, van itt egy topic forditott szemszögből:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11266..


számtalan esetben van, hogy lány fut a pasi után, akinek még a nevét sem tudja.

2010. szept. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még valami.

Számtalan ilyen topic van, és mind attól hemzseg, hogy NEM szabad rámászni mindjárt az első randin.

2010. szept. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!