Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utobi 2 honapban kulfoldon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utobi 2 honapban kulfoldon voltam, ez az ido alatt bele szoltak a baratnom eletebe, ettol a baratnom elbizonytalanodott s mar nem tudja h mit erez irantam. Egy hete szakitott velem mikor megprobaltam kibekiteni azokkal akik bantottak. Elrontottam?

Figyelt kérdés
Azota kijelentette h nem akar mar kibekulni velem. Mit tegyek?Nagyon hianyzik es szeretem. Mit tegyek, vissza lehet meg szerezni ot? Kepes lex ujra belem szeretni? Szerintetek mit tegyek?
2010. nov. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bevallom neked: gyűlölöm az ilyen lányokat. Egyszerűen azért, mert gyengék. Az ilyen embereknek mindig "fogni kell a kezét", mert befolyásolják őket... Én is beleszerettem egy ilyen lányba, pechemre. Feljelentett, mikor előtte meg imádott. Szerintem hagyd el, amíg lehet.
2010. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond: ha szeretne, hiába szólnának az emberek bele az életébe. Egyszerűen nem szeret és pont. Aki szeret, azt nem lehet elbizonytalanítani. "nem tudja h mit érez irántam" tipikus jele annak, hogy nem szeret.
2010. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Toreador ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést, de leírom, ami velünk történt, hátha segít valamit:

Velem nagyon csúnya dolgot csinált a barátom (nem megcsalás) pár hete, amit megtudtak az ő barátai is. Mindenki ellene fordult, mindenki engem védett, mindenki nekem magyarázta, hogy ha ezek után még mindig szeretem, és visszafogadom, nagyon hülye vagyok, és ne csodálkozzak, ha pár hónap múlva az idegosztályon kötök ki a barátom miatt. Nem hallgattam rájuk, engem mások véleménye olyan szinten érdekel csak, hogy meghallgatom, levonom belőle a tanulságot (már ha egyáltalán van) és ÉN MAGAM fogok dönteni. Úgy döntöttem, hogy én igen is szeretem azt a fickót, ha kicsinálja az idegrendszeremet, akkor is! És vállalom a felelősséget, következményeket, de nekem ő kell, szeretem és kész. Azóta is boldogok vagyunk.

Fordított helyzetben is voltunk már, mikor a barátom haragudott rám valamiért, és felhozta nekem indoklásul azt, hogy a környezetében mindenki azt mondta neki, hogy ne bocsásson meg nekem. Kinevettem. Eltelt még durcival pár nap, és ő jött hozzám sírva, hogy ő akkor is szeret, nem tud vele mit kezdeni, nem érdekli mások véleménye, ő velem akar lenni. Én meg bevágtam a büszke fejet, és gondoltam magamban, hogy "én megmondtam, hogy ne másokra hallgass!"

Szóval, ülj le a csajjal és mondd meg neki keményen, hogy mi lenne ha nem másokra hallgatna, elvégre nem ők a kapcsolatotok szereplői, hanem ti magatok. Csakis te és ő!!! Nem a barátok, ellenségek, szülők, tesók, rokonok, senki, csakis ti! Ti tudtok a legtöbbet a kapcsolatotokról, érzéseitekről, nem pedig mások. Mások sosem fognak tudni helyesen mérlegelni, mert sosem ismerhetik meg a kapcsolat minden pici mozzanatát, eseményét. 21L

2010. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: nagyon helyes. Kellenének még ilyen lányok... Az én "exbarátnőm" befolyásolása, másokra való hallgatása olyan mértékben elvadult, hogy feljelentett, és még örömét lelte abban, hogy szenvedek. Utálom, gyűlölöm, megvetem ezentúl a gyenge lányokat, akik hagyják magukat befolyásolni, mert úgy könnyebb...
2010. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem rontottad el.

Ha a barátnőd ilyen akkor ne is törődj vele.

Már bocs ha megbántottalak!

2010. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!