Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, baj, ha egy nő kiszámítható, biztos pont, aki oda van értetek?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatban mennyire veszi el a nő varázsát, ha tudjátok, hogy nagyon szeret titeket, ritkán találkoztok és akkor minden téren a kedvetekben jár, mert ilyen az alaptermészete és semmi sem megy az erőltetés rovására. Jó dolog ez, vagy fogja magát vissza a nő, hogy sokáig meg legyen a varázsa a kapcsolatotoknak?
2011. jan. 31. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog. Csak olyan nő nincs, aki ezt meg tudja tenni. Ne fogja vissza magát a nő, viszont akkor tényleg tartsa ezt fenn sokáig. Ne csak addig, amíg jólesik, hanem, olyan pillanatokban is, amikor nehezebb.
2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez függ a férfitól is. Van akinek unalmas, a magamfajta pedig biztonságban érzi magát egy ilyen lány szárnyai alatt. Akkor is, ha nem mondom és alapból egy rideg sziklának tűnök. :) Pont azért kell nekem ilyen lány, mert menedék az a kis idő, amíg vele vagyok, felengedhetek. :) Nálam ez komoly szeretetre utal, amit nagyon sokra értékelek. De VAN olyan pali aki beleunhat, nem lát kihívást és ezért érdektelenné válik. Kinek-mi a fontos ugye, de ha szexi vagy és csábító akkor mind1 hogy viselkedsz. :))


23f

2011. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem épp abban rejlik egy kapcsolat varázsa, hogy odavannak egymásért a felek és biztos pontot jelentenek a másik életében
2011. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyban függ a férfitől. Nemrég tettem föl itt egy kérdést ezzel kapcsolatban. Én mindent megadtam a páromnak, és mégis megcsalt.
2011. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőt kihasználják...biztos pontnak jó, kényelmes... mellette élhetik az életüket, de jó tudni, hogy az a biztos pont bármikor ott van, felteszik a polcra, mint egy guminőt és előveszik, mikor épp nincs más...
2011. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

12:06-os:


nem lehet, hogy ez ad okot a megcsalásra? vagy mindegy mit teszünk ha akar úgyis megteszi?

2011. jan. 31. 12:13
 7/15 A kérdező kommentje:

12:12-es akkor milyen nő az ideális, akit nem használnak ki és érdekes?

Ne hangoztassam, hogy szeretem? ne legyek vele odaadó?

2011. jan. 31. 12:14
 8/15 A kérdező kommentje:
12:12-es meg tudnád adni ennek a nőnek az ellenpólusát, aki pozitívan hat a férfiakra és a pasik oda vannak érte, mert kihívás hosszú távon is?
2011. jan. 31. 12:15
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
2. vagyok. Jól látod, nem minden férfi, de ha én meg akarlak csalni, meg is foglak és sosem tudod meg. Sosem tettem ilyet, mert csak azzal jövök össze, akit csak saját magával akarok megcsalni. :) Elv, gerinc, becsület.
2011. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az se túl jó, ha a szexben mindent megad (majdnem) és szinte nem kell kérlelni semmire?! (de ezt ő élvezettel teszi, hiszen neki is örömöt ad)
2011. jan. 31. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!