Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont az kell, aki engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont az kell, aki engem nem akar?

Figyelt kérdés

Két hónapig jártam egy sráccal, aki végül szakított velem, mert "mégse érezte", hogy együtt kellene lennünk - de én ettől még éreztem :) Szerelmes voltam belé, amennyire csak ennyi idő alatt lehetséges és egyszerűen nem tudom elfelejteni őt. Elfogadtam a dolgot, de titokban reménykedem, hátha...


Nem értem, miért nem tudok túllépni ezen az egészen. Nem akarok narcisztikusnak vagy túlzónak tűnni, de igenis akadna minden ujjamra akár három pasi is - hiába. Pedig én értékelem, hogy próbálkoznak nálam, jólesik a figyelmük és sokukat nagyon szeretem, csak épp egyiküknél sem érzek barátságnál többet.


Néha csak azon rágódok, hogy ha egyszer ennyire sok férfi akar engem, miért nem kellek annak az egynek? Miért nem vagyok elég jó? És ha egyszer nem kellek, akkor miért nem tudok másokkal törődni, miért nem olyanok vonzanak, akik akarnak is szeretni engem?


19/l


2011. aug. 28. 12:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
jöjj össze azzal aki probálkozik :D majd megszereted :D
2011. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert minden emberben van egy olyan ösztön,hogy az kell neki amit,nem,vagy csak nehezen kaphat meg,törődj bele,és keress másik ilyen nehezen megkapható srácot
2011. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálam is pont most ugyan ez van,minden megegyezik amit írtál és én is csak ezt tudom kérdezni.....Annyira rossz :(


19/L

2011. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

annyira rossz? nem gondoljátok,hogy esélyt adhatnátok más srácoknak is,akiket egy kicsit is vonzónak találtok?

már bocs,de nem tudlak sajnálni titeket..

2011. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

13:08


Nem érted? Épp erről szól a kérdés... hogy miért nem tudom elfogadni olyanok közeledését, akik pedig szeretnének engem? Annak nem látom értelmét, hogy bárkit is hitegessek, ha egyszer más csókjára és ölelésére vágyok, más gondolatába borzong bele a szívem, ha mással akarok lenni - ez nem szemét dolog lenne. Úgy esélyt adni valakinek, hogy próbálkozzon csak bátran, de ne várjon semmit... egyszerűen nem fair.

2011. aug. 28. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:
mostmár értem a problémát,de szerintem kis idővel elmúlik,ez a vonzódás,és utána már esélyt fogsz adni más srácoknak is,vagyis a te érdekedbe remélem,hogy így lesz
2011. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezt egy pszichológustól kérdezd meg, de ez így szokott lenni, van akit egyszer meg szeretne szerezni az ember, viszont minnél inkább ellent mond annál inkább szeretnéd, ne add fel, az erő veled van!
2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én is ugyanígy vagyok! Kitartás, remélem változni fog a helyzetünk.

20L

2011. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok, csak én fiú vagyok...
2011. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld meg mással, utána még a nevét is elfelejted az előzőnek :)
2011. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!