Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindig felidegesit!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig felidegesit! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a szituáció van, hogy amikor a barátnőmmel vagyok, ő mindig valamit kifogásol bennem. Hogy épp miért tettem azt, most miért vagyok ilyen. Miért nem hivom fel egész nap? (azért mert nincs rá pénzem), akkor miért nem vigasztalom ha valami baja van? (megmondom neki hogy nyugodjon meg, nem lesz semmi baj, de én nem tehetem meg hogy órákat vigasztalom a telefonban).


Úgy veszem észre, hogy valami baja van. Minden apróságon idegeskedik, és amikor "kinevetem", olyan szinten, hogy megkérdezem viccesen: "Na, öreg harcos, megoldódott a probléma?" Akkor is kiakad.


Utálja a zenét amit hallgatok, és mindig elmondja hogy a techno nem zene, utálja a filmeket amiket én szeretek, mindent utál amit én szeretek, és mindig lehülyéz mindenért, hogy micsoda szerencsétlen vagyok, ha valamit elrontok. Ha leejtek valamit, vagy bénázok, ő felidegesiti magát, és elkezd velem kiabálni, holott én nevetek egy jót az egészen...

Már nem is akarok vele lenni, mert tudom hogy feszültség lenne ismét


Miért?


2011. jan. 31. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha már nem akarsz vele lenni, akkor ne legyél vele!

Én se lennék egy ilyen libával...

2011. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeret téged, csak egy rólad felállított idilli képbe szerelmes..amilyennek szeretne látni. De nem értem, miért nem hagyod ott, mikor te sem tudsz semmi jót elmondani vele kapcsolatban..
2011. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél vele lenni, hát ne legyél mellesleg ahogy kivettem elég hisztis féle..
2011. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pinocchio ***** válasza:
Hát nekem ilyen barátnő nem kellene,ennél már a magány is jobb.Az se érdekelne ha úgy nézne ki mint egy bombázó.
2011. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztem depressziós vagy személyiség zavara van amit előbb kezeltetnie kéne és csak utána jöjjön össze valakivel. szakíts vele, mert egyre durvább lesz a helyzet.
2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A második kommentre: IGEN!!! Ez a legmegfelelőbb dolog. Mindig elmondta, hogy ő egy félhosszú hajú, fekete cipős, ingben és farmerben járó embert képzelt el magának, aki minden kivánságát lesi, izmos, és csak ő érte él. Egészséges, és nem beteg, nem kell kórházba járnia (mint nekem)...


Na én az ellentétje vagyok ezeknek.


Hogy eddig nem esett le ez, köszi hogy igy megfogalmaztad.

2011. jan. 31. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott ezt a tyúkot, jobbat érdemelsz. Téged épít le lelkileg, és ezt ne hagyd.

18/l

2011. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, igyekszik leépíteni az önbizalmadat. Nem lehet olyan tökéletes, hogy ezt megérje.
2011. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!