Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a barátnőm nyafogására?

Figyelt kérdés

A csajom (22 éves) folyton nyafog előjáték közben, ha simogatom, hogy nem néz ki elég jól, nagy a hasa, löttyedt a combja, kicsi melle. Valójában szerintem az átlagnál jobb az alakja, 10-es skálán legalább 8-at adnék neki, elégedett vagyok vele. Jobb szerintem az adottságait nézve nem is nagyon lehetne, mert sportol, egészségesen él, igényes... Szóval szerintem nagyon jó ő így, de mégis az agyamra megy azzal, hogy amikor a legjobban belefeledkeznék, és a leginkább jól esik őt szépnek látni, akkor kezdi el mondogatni a vélt hibáit, bizonygatja, hogy milyen csúnya, meg szégyenlősködik, ahelyett, hogy örülne, hogy így tetszik. Azt mondja, néhány éve még sokkal jobb nő volt, akkor még nem ismertem. Volt már barátja korábban, tehát nem új neki a helyzet. Amúgy nem hisztizős semmiben (sőt!), ezzel viszont kiakaszt.

25f


2011. nov. 8. 20:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ha megdicsérem, akkor udvariasan megköszöni, de érezteti, hogy szerinte én tévedek, ő ezt nem érdemli meg. Max. örül a gesztusnak, de nem hiszi el, hogy tényleg tetszik.
2011. nov. 8. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben őszintén megmondanám neki, hogy ezzel a nyafogással lelankaszt. Nem az alakjával van a baj, hanem az állandó önkritikájával. Ha bizonyíték kell neki, hogy jól néz ki, akkor nézzen rád, ahogy áll a micsodád, és ha ennek se hisz, akkor vonuljon a sarokba és sajnáltassa magát ott.
2011. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki ilyenkor, hogy ne beszéljen, inkább élvezze az előjátékot, és csókold meg (szájbefogás gyanánt)-mindig, amikor elkezdi ezeket mondani. Én is ilyen voltam, mint a barátnőd, és a párom mindig ezt csinálta, azóta leszoktam róla. :) (egyszer csak úgy mondtam neki, hogy "kövér vagyooook!" erre válasza: "Az!" Nem vettem sértésnek, tudom, hogy csak azért mondta, mert már unta a nyavalygásom, ás kb. 1 hétig nevettem/nevettünk rajta, amikor eszembe jutott. Nem tudom, nektek milyen a kapcsolatotok, kell egy összhang, és nagy bizalom, meg idő, hogy ezt elsüsd, a kapcsolat elején nem ajánlom, de később talán jól jöhet még. :) )
2011. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sz@rd le a rinyálást és csókóld szerteszéjjel,összevissza mindenhol:)Hátha leesik neki.
2011. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mekkora hülye p!csa...én aztán tényleg hájas vagyok,de szex közben baromira nem ezzel foglalkozok, hanem azzal, hogy jól érezzem magam, és a pasim is :) És ha neadjisten nem vett észre rajtam valami szépséghibát, fogja a halál külön felhívni rá a figyelmét. Nekem nem jönnek be a lelohadt pasik :D
2011. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csókold végig az előjáték alatt. Ne engedd, hogy beszéljen. Ha viszont sehogy nem tudsz hatni rá, akkor marad a szájpecek.
2011. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dugd be a száját műpénisszel azt addig se nyafog jó pasi szereti meg dicséri és nem ér neki semmit akkor csak sajnálni tudlak hogy még vele vagy akkor milyen lesz később mikor majd téyleg lóg majd a csecse és a segge meg a hasa akkor viszont ha azt mondanád neki édesem kissé már gömbölydedebb vagy a kelleténél akkor megsértődne
2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!