Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általánosságban jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban jó vagy rossz, ha a felek nem találkoznak nap mint nap egy kapcsolat elején? 22F

Figyelt kérdés

Még egy hetesek sem vagyunk, én 22 ő még 18 (se), és eddig minden nap együtt voltunk. Igaz volt h csak másfél órát.

Én is gondolkoztam azon, hogy lehet nem jó ha minden nap találkozunk, mert így nem fog kialakulni a "hiányérzet", és ma nem is tudunk, pontosabban ő nem, mivel sok a tanulnivalója, meg edzése lesz. Én ezt megértem. Csak úgy találkoztam vele.

Ez normális amúgy? Mármint én általában ráérek, ezért nekem könnyű, viszont ő nem tudna engem a sport elé helyezni? Tehát tök rendben van, hogy néha nem érünk rá egymással találkozni?


2010. szept. 16. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Meghát ugye a barátnői.....gondolom ilyeneket is "el kell fogadnom", hogy néha velük is kell lennie...(én általában úgy osztom be az időm ahogy csak akarom...)
2010. szept. 16. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy bameg ne problémázz már a semmin :D:D Annyit találkozzatok amennyi jól esik, nem kell ezt túlbonyolítani :D
2010. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Off: Sportoltál te valaha? Mert az edzésről nem lehet csak úgy hiányozni. Legalábbis nálunk betegség, esetleg verseny az indok, amit elfogadnak és arról is igazolás kell. Ha valaki nem megy el edzésre és nincs elfogadható indok a szertárban beszélgetés és plusz erőléti edzés (most ez van kiírva, ha egy edzésről hiányzol: 30 perc futás/50 perc ugrókötelezés, 200 felülés, 50 fekvőtámasz, 200 hátizom, 200 guggolás, 20 húzószkodás hátizomra).

On: Nem baj ha nem találkoztok minden nap. Kell időt tölteni a barátokkal, hobbival, tanulással is. Ettől még szeret, de nem fogja felborítani az eddigi életét.

2010. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem adnak a mai fiatalok időt maguknak, az érzéseiknek? Ha nem találkoztok mindennap, akkor van idő álmodozni a másikról, tervezgetni, vágyakozni! Ugyanez vonatkozik a szexre! Sokkal jobban kialakul és tartósabb lesz egy kapcsolat, ahol van idő az érzéseknek kialakulni, és merengeni a másikon és magunkon!
2010. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na figyi.. én összejöttem vele, egy hétig nem tudtunk talizni (nyaraláson voltam, stb). Legelőször 6,5 órát voltunk együtt. Majd utána ugye jött az egy hét, és akkor egy tali megint órákig eltartott.. és aztán kiderült, hogy kevert egyik este egy csajjal. (Persze, mindenki erősködött hogy nem jelentett neki semmit, barátai hívtak fel miután elküldtem a jó büdös francba h maga alatt van teljesen, bőg, adjak neki egy esélyt stb stb.. :S)

Szóval természetesen szakítás lett a vége. Talán nem történt volna meg, ha többet lettünk volna együtt. Vagy nemtudom.. :S ennyit erről..

2010. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!