Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kapcsolat mar halott?

Figyelt kérdés

Szoval alenyeg h van egy baratom akivel mar 1 eve jarunk, nagyon csodalatos es boldog volt az elmult ev. Az is mesebe illo volt ahogy ossze jottunk imadtuk egymast de valami tortent velunk ami tonkre tett minket....az elmult egy evben szinte minden nap talalkoztunk nagyon egymashoz szoktunk

talan emiatt veszekszunk annyit mostanaban, de ami nekem nagyon faj az az h regen ha megharagudtam valamin akkor konyorgott h ne haragudjak hozzam bujt ha kellet leterdelt elem...de most annyira rideg lett...az sem zavarja ha sirok..regen egy lanyra sem tudott ranezni a vilagba orditotta h szeret de most...csinaltunk egy Id-it egy baratnommel s ugy beszeltunk vele mintha egy masik lany lennek erre o elkezdte dicsergetni a "masik lanyt"h milyen szep es aranyos...nagyon faj mikor mondtam neki azt mondta h ez volt az elso eset es h nagyon szeret de mar nem tudom mit higyek....ezelott az incidens elott meg arrol beszelt h epitesbe kezd es ha befejezem a sulit felesegul vesz erre ezt csinalja...en 18 eves vagyok o pedig 21

koszonom a valaszokat.


2011. jan. 31. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden szerelem véget ér egyszer. Még próbálkozhatsz azzal, hogy megpróbálod újra elcsábítani. Csípd ki jobban magad, hívd randizni, lepd meg, szexi fehérneműk, teljesítsd egy fantáziáját stb. ha mégse jön be, akkor legalább elmondhatod: te mindent megtettél. De ehhez ő is kell. Ezt ne feledd.
2011. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nalunk ez a csipd ki"magad dolog nem mukodik...ismerjuk egymast azt kihagytam h gyerekkorunk ota legjobb baratok voltunk...szoval tudja milyen vagyok. De koszonom es megprobalom vissza csabitani...valentin napkor elvisz egy vellness hetvegere remelem ott fordul a kocka, felteve h a szuleim elengednek ugyanis a szuleim is megnehezitik a dolgot nagyon "rovid porazon fognak"es nem tudom veluk megertetni h felnottem...
2011. jan. 31. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Velük meg ülj le nyugodtan, és meséld el h szerelmes vagy.


Ha együtt hétvégéztek (irigyellek) akkor az még jócsán megmenthető szerintem. A lényeg h hirtelen változtatásokat ne csinálj ,mert akkor meg azt hiheti h megcsalod.

2011. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szuleim nagyon jol tudjak h szerelmes vagyok de le se sz*rjak, miota vele vagyok termeszetes h bulizok havrkodok mellette ittam meg az elso tequilamat es sok elso volt mellette, kezdek felnoni es ez a draga szuleimet igen csak zavarj. Pl. ma anya azt mondta nekem h nem erdemel meg a parom es h nem engedi h miatta eltavolodjak toluk! mar elegem van beloluk.
2011. jan. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!