Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e tolerálni a dohányzást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e tolerálni a dohányzást, ha a kapcsolat alatt szokik rá, és nem úgy jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, ő akkor nem dohányzott, sőt büszke is volt rá, hogy leszokott már jó pár éve, és elítélte az akaratgyenge embereket, akik kifogásokat találnak, hogy nem tudnak leszokni. 5 hónapos a kisbabánk, ő pont akkor szokott vissza, és én hiába mondom, hogy nem bírom elviselni a szagát, semmi nem történik. Undorodom a bőre szagától, ha letusol is érzem, kerülöm őt a házban, eltávolodtunk egymástól, képtelen vagyok tolerálni, és féltem az egészségét is. (arról nem beszélve, hogy a babánkért is felelősséggel tartozik már) Nem tudok változtatni azon, hogy émelygek a cigiszagtól, és undorodom a közelében lenni, ezt nem tudom leküzdeni...
2011. nov. 15. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Én sem tolerálnám ha a párom rászokna. Ha addig megvolt nélküle akkor minek :) Pláne gyerek mellett... 21/F
2011. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
A dohányzás semmiképp sem bűn, és nem lehet kizáró ok, főleg kapcsolat közben. Próbáld meg tolerálni, sőt amennyire ő felelős a kisbaba egészségéért, neked pont hogy a baba érdekében kötelességed elviselned, hiszen a sztressz és az elhidegült szülök sem tesznek jót egy gyerek fejlődésének. Ha ő lezuhanyzik, és odafigyel hogy a gyerek közelében ne gyújtson rá, kimegy, befújja magát már tett az ügy érdekében. De direkt nem kevertem ide a leszokást, mert az egy külön téma, ha már így alakult ez a legjobb amit ki lehet hozni belőle, egyébként ok nélkül senki sem szokik rá, maximum gyerekkorban, ennek oka van, együtt élő embereknek ezt minden gond nélkül, 2 szóban meg kéne beszélniük.
2011. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok megint, és én nem dohányzom a párom viszont igen, ennek fényében gondolom így :)
2011. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem bűn, de émelygek a szagától és érzem akkor is ha letusolt sajnos. És hiányzik a szerelmem illata. Tolerálom, de nem nyúlunk egymáshoz hétköznapokon. Így tudom tolerálni. Azért szokott rá, mert ideges volt szülésnél. Meg már előtte eldöntötte hogy szülésnél neki jár ennyi.
2011. nov. 15. 11:44
 5/19 A kérdező kommentje:
De mikor összejöttünk nem dohányzott, így olyan helyzetbe hozott ezzel, amiről én nem dönthettem, hogy akarom-e vagy sem. Hogy lehet élni a másik illata nélkül?
2011. nov. 15. 11:45
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a drága jó Paraszt ném,mint pl TE!
2011. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
irigylem a problémádat :DD nem szolnek semmit..
2011. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Na akkor elmondom hogy mit gondolok erről az egészről! 1. Minden olyan ember aki dohányzik az egyenesen szánalmas. Elv azért szokik rá az ember a cigire mert vagy keménykedni akar, a társaság szoktatja rá, vagy pedig ideges és az meg lenyugtatja. Az első 2 idiótaságra utal a 3. meg valszeg az illető idegbeteg... Én nem tudnám elképzelni a kapcsolatomat ha barátnőm cigizne. Inkább smárolok egy kéménnyel, ugyan ott tartom. Ha meg szert és fontos vagy neki megerőlteti magát és leszokik róla. Akik a cigizőt védik azokkal meg ne foglalkozz mind gyenge akaratú szánalmas emberek akik 40 éves korukra meghalnak tüdőrákban. Én a helyedben megbeszélném a párommal és választás elé állítanám. Így nem lehet élni főleg hogy ott a gyerek is, az neki is rossz.


20/F

2011. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ja hogy itt olyan emberek vannak, akik nem csókolóznak és nem bújnak a párjukhoz? akkor bocs :) (vagy amúgy is büdös a párjuk)
2011. nov. 15. 12:09
 10/19 A kérdező kommentje:
a kémia ami két ember között megvan a szagnál kezdődik. vagy bírod a párod testének illatát (feromonok) vagy nem. a legfontosabb dolog, minden más ezután jön.. amúgy neki van azzal gondja hogy nem bújok oda hozzá.
2011. nov. 15. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!