Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőm szeretne elmenni sítáborba a sulijával, de sajnos a szülei nem engedhetik meg maguknak, hogy kifizessék. Én felajánlottam neki, hogy én kifizetem a tábort és a vele járó összes költséget, de nem akarja elfogadni. Ez engem nagyon zavar, mert én azt akarom, hogy Ő boldog legyen és látom rajta, hogy nagyon szeretne elmenni, de nem hajlandó elfogadni ezt a konstrukciót. Tudnátok segíteni, hogy hogyan vegyem rá, hogy elfogadja a segítségemet?
2011. jan. 31. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz szülinapja mostanában? Akkor esetleg elfogadná, amúgy én sem fogadnám el másféle szituációban.
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norb66 ***** válasza:
54%

Természetes hogy nem fogadja el, senki nem tenné. Ajánlj fel neki valami kompromisszumot, tegyen ő valamit azért hogy kifizesd neki, és akkor úgy fogja érezni hogy "megdolgozott" azért a pénzért, vagy a lelkiismeret jobban el tudja fogadni ezt. De szánhatod valamilyen (vagy akár az összes, győzd meg, ne hagyd magad) ünnepre is, mint az előttem szóló írtam, szülinap,

Karácsony, Valentin nap, stb. :)

2011. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem nagyon lesz mostanában ünnep, max. a Valentin nap. Szerintetek az nem oldható meg, hogy én kifizetem az iskolájában és elmondom neki utólag?
2011. jan. 31. 21:28
 4/9 Funktasztikus ***** válasza:
Kicsim fogadd el mint egy befektetést a szerelmembe:)
2011. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Norb66 ***** válasza:
54%
Nem örülne neki. Ragaszkodom a kompromisszumhoz. Kifizetem, de szeretném ha... Kössetek alkut :)
2011. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudom, hogy hány évesek vagytok és mekkora összegről van szó. De ha komolyabb az összeg (gondolom egy tábor nem pár ezres...), akkor még jó, hogy nem fogadja el.
2011. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ő 17, én 19. Az út 150.000 Ft lenne + költőpénz.


De könyörgöm, Ő a barátnőm és én azt akarom, hogy boldog legyen és egy ilyen sítábor tuti, hogy tele van élményekkel és látom rajta, hogy nagyon szeretne menni.

2011. febr. 1. 16:28
 8/9 Norb66 ***** válasza:
Utolsó ötlet: Állapodjatok meg hogy legközelebb meg ő fizet neked valamit. Vagy a következő sítábort :) Na jó ez azért durva, mert egy 17 éves lánynak honnan lenne rá ennyi pénze, de ha látod rajta hogy nagyon szeretne elmenni akkor addig ne hagyd, amíg igent nem mond!
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovpet ***** válasza:
Még jó, hogy nem fogad el két kilót ennyi idősen. Na hülyéskedjetek már, hogy ezen egy percet is gondolkodni kell...
2011. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!