Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kihűlt a szerelem, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihűlt a szerelem, lehet még tenni valamit, hogy visszatérjen?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor mit? 14 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Szűzek vagyunk mindketten (bár már egy ideje akarjuk mindketten, csak még nem jött össze). Eddig nagyon szerettem őt, csak az utóbbi 1 hétben voltak elég súlyos problémáink, sajnos úgy jött ki a lépés, hogy pont ez ellenkezőjét bizonyítottam annak, hogy szeretem. Pedig akkor még biztos voltam ebben. Úgy érzem hogy elmúlt a bizalma irántam. Mit javasoltok? Segítsetek kérlek!

16/F


2009. ápr. 20. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bizalom hiányzik az nem egyből azt jelenti hogy már szerelem sincs.Nem tudom mit tettél amiből arra következtetsz hogy már nem bízik benned,de ha ezt elárulnád szerintem jobban tudnék segíteni:)
2009. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát mivel még ez az első kapcsolatom, nem nagyon tudom még, hogy mit szabad és mit nem. Múlthét szerdán elmondtam neki, hogy van egy lány, aki tetszik (mármint a mosolya), de csak ennyi. Mondtam is neki, hogy csak azért mondtam ezt el, mert komolyra tervezem a kapcsolatunkat (meg azt is reméltem, hogy így ő is jobban megnyílik majd). De teljesen kiborult, sírt, és megvolt róla győződve, hogy nem szeretem. Tudom, hogy hülye voltam, hogy azt elmondtam neki, de mostmár tudom, hogy nem szabad. :( Hát ez a legnagyobb bűn amit elkövettem. Innentől már úgyérzem hogy egyre rosszabb minden. :(

2009. ápr. 20. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen! Ez volt a legrosszabb amit tehettél! Én is csináltam ilyet régen, egy aktuális pasinak elmondtam valami hasonlót aztán már folyton ezt vágta a fejemhez. Vége is lett a dolognak. Persze azért mert kiderült hogy nem szeretett na mindegy nem ez a lényeg!

Ülj le vele és mondd meg neki hogy nagyon szereted és nemérdekel az a lány és engedje meg hogy bizonyíts. Bizalmatlankodni fog még egy darabig, de ha látja hogy tényleg szereted akkor újra bízni fog.

Egyébként mostmár szerintem egy életre megtanultad, hogy aktuális nőnek másik nőröl semmit sem szabad mondani, főleg nem olyat hogy tetszik neked!

Én is megtanultam ezt! :)

2009. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondtam én már mindent, de nem nagyon hat már! :( Sok kis apró hülyeségre is rámondja, hogy nem is szeretem. Ma fogunk szakítani. :( Ezt ő is érzi, tehát tudja már... Ez a végső megoldás! :( 1 év 2 hónap volt :( :( :( :( :(
2009. ápr. 20. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem nagy bűn szerintem,nem csaltad meg és komolyan gondolod a kapcsolatot is.Azért én se örülnék ha a párom így nyíltan közölné h valamelyik lány tetszik vagy vmi..Bár én annyira már nem borulnák ki,de mondjuk ö nem szokott ilyeneket mondani.

Amit tehetsz mindneképpen éreztesd vele hogy szereted és próbáld meg elfeledtetni vele,nem a legnagyobb bűn amit tettél máskor pedig ha vki megteccik és am se jelent neked az aki pillanatig megteccik kár a barátnődnek elmondani. A legelső válaszoló voltam:)

2009. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát már nem tudom hogy mi tévő legyek :(
2009. ápr. 20. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel,nem a legnagyobb bűn amit tettél.Ezért 14hónapos kapcsit nem szabad eldobni.Meg lehet ezt sztem beszélni te pedig maximálisan bebizonyítod h semmit se jelent az a csajszi..és több ilyen bakit nem csinálsz:)
2009. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megbeszéltem Vele, hogy folytatjuk, azthiszem sikerül újra bíznia bennem rendesen! Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. ápr. 20. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Naaa ennek nagyon örülök, remélem jól sül el minden! :) Bizonyíts neki aztán nem lesz semmi gond!
2009. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!