Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak, vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
A barátommal eléggé érdekes a történetünk. 15 voltam mikor összejöttünk, most 21 vagyok. 6 éve tart a kapcsolatunk, vele nőttem fel gyakorlatilag. Ő egy eléggé kényelmes srác, könnyű vele kijönni, nyugodt, kiegyensúlyozott. Sose veszekedtünk, mindig megtudtunk egyezni. Figyelmes, rendes, és mindent megad nekem. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ezt tudom, de az utóbbi másfél évben egyre szaporábbak lettek. Ez annyit jelent, hogy hidegen hagytak a találkozások, befásultnak éreztem magam (magunkat) és időnként megtetszettek más fiúk is. Persze tettlegesen sose léptem félre, és nem is húztam senki agyát, csupán eljátszottam a gondolattal: mi lenne, ha? Most ismét egy ilyen időszakot élünk. Mondtam, hogy nekem ennél több kell. Olyanunk vagyunk, mint egy öreg házaspár, a kapcsolatunkban nincsen már láng, de van helyette tisztelet és megbecsülés. Mostanában egyre nehezebb, fullasztóbb érzés. Nemrég szerelmet vallott nekem egy barátom, ami napokra lesokkolt, és elgondolkodtatott. A legfájóbb az benne, hogy én is vonzódom az illetőhöz, de ez nem komoly, csak kölcsönös szimpátia. Nem arról van szó, hogy miatta feladnám a mostani kapcsolatomat, csak elgondolkodtatott. Míg mások buliznak, és frissen szerelmesek, majd csalódnak, nekem van egy mondhatni állandó, kiegyensúlyozott kapcsolatom, de már elfelejtettem milyen szerelmesnek lenni. Beszéltem párommal a problémáról, de semmire se jutunk soha. Nehéz elszakadni, és feladni azt, amiben ennyi munka volt. Tudom nem válnánk el bosszúban, de attól is félek, mi lenne utána, mi lesz, ha végleg elrontottam mindent. De ha egyszer egy életem van?
2011. jan. 31. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eleve felmerül benned ez a kérdés, hogy maradj e vagy tovább lépj, akkor ott már nem sülhet ki semmi jó.
2011. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lépj félre aztán meglátod.
2011. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

heh.. a nők télleg nem tudják mi kell nekik..:DDD ez nagyon jó:DXDDD


na komolyra fordulva..:

itt szerintem az a baj, hogy túl hamar találtad meg a tökéletes párt. nem tudtad magad kiélni...

(szerintem)

neked még szükséged lett volna arra hogy felcsináljanak és ott hagyjanak hogy átbasszanak kihasználjanak és csak ezután értékelnéd a mostani párod..


23/f

2011. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp se lépj félre!

Sajnos ezt csak magad döntheted el. Néz mélyen magadba (tudom, hogy ez most milyen sablonnak hangzik) és dönts. Ezt a döntést senki más nem hozhatja meg helyetted.

2011. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Moszuke vigyázz nagyon kiérződik a keserűség!

Hidd el nem minden nő ugyanolyan.

2011. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

". Míg mások buliznak, és frissen szerelmesek, majd csalódnak, nekem van egy mondhatni állandó, kiegyensúlyozott kapcsolatom, de már elfelejtettem milyen szerelmesnek lenni. Beszéltem párommal a problémáról, de semmire se jutunk soha"



Tessék, magad válaszoltad meg. Ellaposodott a kapcsolatod, unalmassá vált. Megszokottá, állandóvá. Az soha nem elég, hogy csak úgy megbízhatóan "van" a másik!

Próbáljátok meg feldobni a kapcsolatotokat, izgalmassá, színessé tenni!


Ha ez nem megy, akkor hiába. Az emberek változnak, különösen ebben a korban. Semmi sem garancia, hogy együtt is maradtok. Ha nem tudtok együtt fejlődni, akkor megette a fene.


Beszélgess vele, és ne hagyd, hogy elmeneküljön a kérdés elől. Vagy miért nem sikerült jutni eddig semmire a beszélgetésekkel?

2011. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!