Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy lányt és össze jöttünk.Kb 1 hete szakítót velem 1 hónap után azt mondja szeret de nem szerelemből.azóta találkoztunk egyszer és minden olyan volt mint előtte.Összebújtunk izgattuk egymást.Azt mondja nem akar velem járni de jó lenne hetente néha össze járni titokban és ügyet lenni összebújni.Még szűz.Előttem nemvolt barátja.Az anyukája is kicsit nehezteli hogy volt barátja nem örült neki.Most az a helyzet hogy titokban találkozgatunk egymásra vagyunk állva.Féltékenyek vagyunk ha a másik mással foglalkozik.Én úgy érzem fontos nekem de nem érzem azt hogy görcsbe lenne a gyomrom ha látom csak jó vele lenni hiányzik többször gondolok rá.Nem feküdtünk még le akor miért szeret velem lenni kettesben ha párkapcsolatot nem akar ? Szerintetek nem tudja hogy mit érez ? Szerintetek lépjek tovább és hagyjam az egészet vagy az is lehet hogy úgy fogja érezni pár hét hónap ,múlva hogy mégis kellek neki ? Volt már valaki hasonló cipőben ? Én 18 vagyok F ő 16 L .Semmi olyan külső dolog nincs amiért nem lehetnénk együtt.
2009. nov. 9. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatal a lanyzo es kicsit tart mindentol beleertve a szuloket is.

Ha szeret veled lenni, szerintem ido krdese a dolog.

Dontsd el magadan, hogy adsz neki idot pl dec 31, hogy kialakuljon valami.

Legy turelmes, es, hogyha az altalad (magadban) megszabott idon belul nem alakulnak az erzelmek, akkor maradjatok jo baratok ;)

Szerintem

2009. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Semmi olyan (külső) dolog nincs amiért nem lehetnénk együtt."

Na, nagyjából ez az amire nem érdemes kapcsolatot építeni!

2009. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a külső dolgos ugy értem hogy egyikunk sem különbözik a másiktól mind a ketten átlagos családból átlagos sportolok vagyunk.Vagyis nem lenne akadálya a kapcsolatnak .
2009. nov. 9. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!