Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belebetgszem ebbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belebetgszem ebbe. Hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Nos, a probléma a következő:

Van egy lány (egy bombázó,akibe totál belesetem. Persze,sosem beszéltem vele,max egy-két szót. De összejött valakivel. Mindennap gondolok rá. Időnként le is iszom magam emiatt. Síkrészegre,hogy ne fájjon.


2011. nov. 22. 15:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Tizenéves alkoholista, gratulálok !
2011. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
hagyd, hagy legyen boldog és keress másikat
2011. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Nos, talán viselkedj férfiként és tudj veszíteni. Nomeg gondolj arra, hogy nem is ismered ezt a lányt, csak a testébe szerettél bele.
2011. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Donnie Brasco után szabadon: felecsd el. De kurv@ gyorsan ám. Nő miatt inni a legnagyobb baromság.
2011. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nem vaygok tizenéves,24 éves vagyok. Az első hozzászólónak írom. Lehet,hogy tényleg csak a testébe zúgtam bele. Mindenkinek van valakije,csak nekem nincs.:S
2011. nov. 22. 15:50
 6/51 A kérdező kommentje:
Nem tudok veszíteni. Én ilyen vagyok egyszerűen.Nem tudok ezen változtatni.
2011. nov. 22. 15:52
 7/51 anonim ***** válasza:

Huszon éves alkoholista, most jobb ?


Gyorsan tanulj meg veszíteni, az ember csak a hibáiból tanul, de ha te nem ismered be a hibáidat, akkor csak egy helyben fogsz toporogni.

2011. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mit hibáztam,de így se sokkal jobb. Mellesleg csak alkalmanként iszok alkoholt,mikor rám tör a mélabú. Amúgy rohadtul bosszant,hogy mindenkinek van párja,csak nekem nincs. Pedig egy csomó társkeresőre felregisztráltam,de semmi.
2011. nov. 22. 16:03
 9/51 anonim ***** válasza:

Valóságban sokkal egyszerűbb ismerkedni, a társkeresők hibája, hogy az ember keresi az ideálját + a lelki társát, és bár a képeket ritkábban tudják hamisítani, de mondjuk valaki azt írja hogy: vidám, vicces, vagány, azt elmentek valahova, és rájössz, hogy az illető saját magával nincs tisztában(nem véletlenül használ társkeresőt)


Ajánlom inkább, ne pusztítsd a megmaradt agysejt állományod, és menny el bulizni, szórakozni, SÉTÁLNI, barátaiddal dumálni, bármi csak ne legyél egyedül, mert akkor tényleg nem fogsz tudni tovább lépni!

2011. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Bulizni nem járok. Nem vagyok oda a diszkókért. Meg nincs kivel. Nincsenek barátaim. Minek? Úgyis csak elárulnának.
2011. nov. 22. 16:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!