Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de félek elmondani....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de félek elmondani. Lesz valami belőle? Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy a mulkor egy fiut ismertem meg egy nyilvános helyen. Eddig is ismertem látásból, de most bemutatkoztunk meg mniden. Beleszerettem. Nagyon szeretem őt. A tesóm megkérdezte, hogy szeretem őt(még kicsi), én azt mondtam nem, de ez nem igaz. Ezután elmondtam a fiúnak amit a tesóm kérdezett és az volt az első kérdése, hogy mit válaszoltam rá. Elmondtam neki, hogy azt mondtam nem. Ezután még kimentünk kettesben sétálni, de a végére még 2 kislány csatlakozott hozzánk. (ismerősök) Szerintetek mi lesz belőle? A nap végén amikor el akartam búcsuzni tőle, ő elment a testvérével az udvarra szórakozni. Már beszéltem vele telefonon, de alig tudtam megszólalni. Az is baj, hogy kb 26-28 km választ el tőle, és nem tudnék sokszor találkozni vele. Ő 2 évvel nagyobb nálam. Félek megmondani neki, hogy mit érzek iránta azok után, hogy azt mondtam neki hogy nem.Ráadásul a barátnőm elmondta neki, hogy tetszik nekem, és azt mondta, hogy már tudta, és látta rajtam, s hogy ő nem akar járni velem, semmit sem akar. Vajon a barátnőmnek igazat mondott vagy nem.Szerintetek próbálkozzak még? Megéri? Lesz valami belőle?
2011. febr. 1. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Attól függ... mert ha 12-13, akkor nincs értelme- minek ilyen fiatalon psizni? Ha már nagyobb vagy 14-nél és a fiú is érdeklődik irántad, akkor persze, légy bátor, és kérdezd meg!
2011. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13, de akkor is nagyon tetszik meg minden
2011. febr. 1. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem mondd el neki, hogy hazudtál, és hogy valójában szerelmes vagy. Vesztenivalód nincs, mert mint írtad annyira nem laktok egymáshoz közel, szóval nem kéne minden nap fülig elpirulva végigmenned az utcán, mert nem esélyes, hogy összefuttok. Ha meg mégis tetszel neki, akkor meg azért annyira messze se laktok, hogy ne lehetne megoldani, hogy heti 1-2-szer találkozzatok...


Amúgy előző: igen, gondolj csak bele, te is voltál 13 éves is, nem bűn fiatalnak lenni...

2011. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok drága előttem lévőnek: Igen kedves, 13 évesen én is odáig voltam egy fiúért, de nem akartam járni vele... minek egy 13 éves (most írjam azt, hogy kis taknyosnak?) kislánynak járni valakivel? Én sem akartam járni vele, még gyerek voltam, örültem, ha rám nézett... és szerintem ez a természetes... nem 13 évesen járni valakivel.. az nem lehet olyan nagy szerelem, hogy mindjárt belehal. Ez csak egy gyerekszerelem, egy éven belül túl lesz rajta, ha meg nem, akkor nagyobb lesz, és már a szülei is jobban engedik, és nyugodtan járhat vele.. nem hal bele, ha vár még 2-3 évet.... bár szerintem akkorra már újabb 5 pasin leszel túl. Mármint úgy értem, hogy akik tetszenek. Ne érts félre.

Szóval ez az én véleményem. ő még gyerek. Maradjon csak gyerek szinten, ne akarjon felnőni.

2011. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 pasin lesz túl, nem te. És mellesleg: ki a hordó mondta neked, hogy bűn 13-nak lenni? Hülye vagy? Ezt csak most látom... -.-" Egy szóval sem említettem, nem értem, mi a jó büdös francnak kell kötözködni.... -.-" Na szeva'
2011. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!