Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbáljam meg neki elmondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány tök jól eldumálunk fb-n mit mondjak neki , hogy lássa én többet akarok ?
2011. júl. 17. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Sex on the Beatch?
2011. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp személyesen kéne megbeszélned vele. Beszélj meg vele egy találkozót, és a viselkedéseddel sugalld neki, hogy mit szeretnél, plusz én a helyedben a végén konkrétan rákérdeznék a dologra.
2011. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tanulj meg angolul ?
2011. júl. 17. 22:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi a választ 22:22 :O :)
2011. júl. 17. 22:22
 5/7 nicelili válasza:
szerintem jobban teszed,ha lelassítod a tempót,nemjó,ha egyből belerohansz a közepébe,először csak barátkozz vele személyesen is,legyél a barátja,és éreztesd vele,hogy benned megbízhat,ez az első lényeges dolog,csak ezután jöhet a többi...majd meghívhatod egy kávéra vagy sütira vagy fagyira,amire csak akarod,és amit ő is szeret,ismerkedj vele ...és hagyd,hogy kicsit ő is nyomuljon,kicsit lepd meg néha apróságokkal,de csak barátként...aztán széplassan megmondod neki,hogy tetszik neked,és hogy szeretnéd,ha több lenne köztetek egy puszta barátságnál
2011. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pl.

figyelj, már egy ideje olyan érzések vannak a szívemben amiknek most el kell, hogy "hangozzanak"

gyönyörű lány vagy, értlemes, kedves és okos

nem is tudnék mást elképzelni magam mellett, csak ilyet amilyen Te vagy!

szeretnék ennél is közelebb kerülni hozzád, ha csak Te is szeretnéd...

de úgy érzem már ennyi idő elég volt ahhoz, hogy az ismerkedésünk után tovább lépjünk, és akártöbb is lehet köztünk mint barátság :)

2011. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D azért még egy kicsit várok
2011. júl. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!