Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel együtt voltam gyerek,15 éve ismerem őt, de a suli vége óta azaz kb,4 éve nem találkoztunk. Nagyon jó barátok voltunk, viszont olyan 5.6. -os korunkban rájöttem, hogy szeretem, de soha nem mertem elmondani neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még mindig szeretem.Azóta már rengeteg barátnőm volt, igaz hosszú távú kapcsolatom még soha, de akár hogy is próbáltam valahogy a szívem egy része még mindig nála van, és nem tudom őt elfelejti.
2009. okt. 13. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a kicsit keszekusza mondatszerkesztésért, de a szöveg túl hosszú lett volna, és még így is a lehetőleg tömörebb:(
2009. okt. 13. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hmmm... Nehéz kérdés. Mit is kéne tenni? Például hasznos lehetne, ha tudna arról, hogy szereted.
2009. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

egy városban laktok? vannak közös ismerőseitek? tudsz róla mostanában valamit?

próbáld meg felkeresni,ha igen és kérdezd meg nem lenne-e kedve találkozni, ha már úgyis olyan jó barátok voltatok régen:) aztán tartsátok a kapcsolatot,találkozzatok többször is, hátha kialakul valami:)

2009. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kábé 20 percre lakik tőlem, a nagymamámék szomszédságában. és eddig is csoda hogy nem futottam össze vele mert majdnem ugyan arra szokott járni napközben mint én.
2009. okt. 14. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
hm. egyszer ha mamádnál vagy,ugorj át hozzá, meglepetésként:D bár én ezt utálom,ha bejelentés nélkül beállít valaki. úgyhogy továbbra is csak azt tudom mondani, hogy írj neki egy smst, vagy hívd fel, hogy olyan rég találkoztatok és mostanában sokat jár az eszedben, hogy mi lehet vele, szóval mi lenne ha összefutnátok?:)
2009. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
úú ez olyan szép! lett valamii?
2012. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!