Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három pasi közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három pasi közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1:. Szünetben mindig odajön hozzám, beszélgetünk. :P Nem a legszebb pasi, akit életemben láttam.


2:. A legfélénkebb srác akit valaha ismertem, de nagyon cuki, az ő külseje fogott meg a legjobban. Mindig zavarban van amikor beszélek vele. :D


3:. Órán együtt szoktunk hülyülni, tipikus átlagos pasi. :$


4:. Régen együtt jártunk focizni, de nem tudom, hogy érez-e irántam valamit, szerintem csak barátként tekint rám. :(


15L


2011. febr. 1. 19:43
1 2
 1/12 Scream85 ***** válasza:

Most 3 vagy 4? :D


Matek 1-es....ülj le :D

2011. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
erre itt nem fogsz választ kapni. azt te kell tud hogy melyik iránt mit érzel.Más után nem mehetsz
2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem a 2. a nyerő (:

én imádom az olyan fiút,akit könnyű zavarba hozni :$$

2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

xD jogos :D


szerintem legyen 3 :P ennek nemsok értelme így

2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz tényleg nem 3 közül kell választanod,de azért irok én is választ.

Egyébként, tök jó neked,hogy egyszerre 4 pasi közül NEKED kell választanod, de miért is? most járni akar veled mindegyik? vagy majd 4 szék közül lehet padlóra kerülsz?Nah nekem 8, a válaszom:

"Sok dolog van a világon, amin megakad a szemed,

de csak kevés, ami a szívedet is vonzza!

- ez utóbiakkal törődj."

2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pasi...Szerintem ez nem éppen illik egy 15 éves fiúra, de ez most nem lényeg. :D


Szerintem teljesen felesleges ezt megkérdezned. A válaszolók 90%-a úgyis azt mondja, hogy aki neked a legjobban bejön. Mi nem tudunk helyetted dönteni. :)

2011. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a második nem kell, átküldheted nekem. :D
2011. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jólvanna. :$:$:$
2011. febr. 1. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 2

remélem én vok az xD

2011. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2-es!
2011. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!