Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napi ajándékötletnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi ajándékötletnek jó ez? Nálam beváltható "kényeztetés-kártyák"?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy csinálnék barátomnak kis kártyákat különböző felirattal (pl. masszázs, simogatás stb.) és ezt adnám neki valentin napra. Ezeket a kártyákat később "beválthatná" nálam.

Jó ötlet?

Várnék még egyéb hasonló ötleteket is, illetve, hogy mit lehetne még írni a kártyákra!


Köszi!


2011. febr. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanezt a kérdést,ugyanezzel a válasszal már leírta valaki, lehet te.Valami újjal rukkolj elő.

De a kérdésedre válaszolva,igen írhatsz:pl .húzza le a wc-t, ne igyon....tiszta idétlenség....

2011. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norb66 ***** válasza:
Ne haragudj, de én gáznak tartanám. Persze valaki aranyosnak, de előbb mérlegeld a helyzetet, hogy biztos jó ötlet-e NEKI ilyet adni, te tudhatod, ne tőlünk kérdezd :)
2011. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is adtam neki, tavaly és egyet sem használt el csak mert tudta h nélküle is megkapja ,szal sztem ink ne azt add neki:)
2011. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mármint a saját barátomnak :D
2011. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idétlen baromság, mint ahogy a valentin nap is az. Ha én ilyen kártyákat kapnék - simogatás, ölelés stb. felirattal - azt hinném, hogy a csaj annyira különlegesnek és többnek hiszi magát nálam, hogy csak ritkán kaphatom meg ezeket tőle. Egy normális kapcsolatban ezek a dolgok természetesek és nem csinálnak belőle ilyen nagy ügyet. A legokosabb lenne elfelejteni ezt az egész idiótaságot és úgy tenni, mintha egy átlagos nap lenne, mert az is.
2011. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!