Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell inkább a nőnek? Alázás, amitől tudja hol a helye, vagy kényeztetés, ami bizonytalanná teszi?

Figyelt kérdés

A párom eljött a férjétől, mert örökké alázta, verte, követelőzött, ocsmányul beszélt vele, megkövetelte hogy pl. a ruha reggelre legyen kitéve az ágya mellé, és hasonló kaliberű dolgok... És ha nem úgy történt, akkor volt hogy elcsattant érte egy-két pofon is.

Mikor mi együtt laktunk, és láttam, hogy sok dolga van, eszembe sem jutott volna ilyeneket a fejéhez vágni, vagy számon kérni rajta dolgokat. Ha láttam, hogy pl. nincs elmosogatva, nem anyáztam érte, hanem nekiálltam és megcsináltam, hogy ezzel se legyen gondja, és több időnk legyen egymásra.

Erre egy év után megkaptam tőle, hogy sokkal jobb volt az előző helyzet, mert ott megvoltak a férfi-női szerepek, és én nem vagyok igazi férfi. Vissza is ment hozzá!!

MOST AKKOR MIRE VÁGYNAK A NŐK???? Segítségre, együttműködésre, szeretetre, vagy alázásra, folytonos helyrerakásra???? Ugye nem a második? Mert akkor nekem nem sok keresnivalóm van párkapcsolat ügyben...

36 F


2011. jún. 7. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal valami gond volt. Természetesen NEM normális, ha a férfi akár verbálisan, akár fizikailag bántalmazza a nőt. A hagyományos férfi-női szerepek épp a tiszteleten alapulnak. A férfi tiszteli és védelmezi nőt, kényezteti, udvarol, a nő pedig fogadja az udvarlást és tiszteli a férfit, amiért eképpen mutatja meg, hogy igazi férfi. A leírtak alapján igazi férfi vagy, a hölgy pedig vagy ostoba, vagy az előző párja volt rossz hatással rá, még nem dolgozta fel a történteket, azért beszél marhaságokat.
2011. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem volt normális, ne ez alapján ítélj meg minket. Ha engem egyszer is pofon csapna a barátom, úgyhogy nem verekszünk játékból, hanem dühből, akkor tuti ágyő lenne.
2011. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem hogy nem.. De biztos van aki ezt értékeli :) és szerintem ő nem érdemel meg téged, ha ilyen..-.-

Majd találsz te is olyat aki normális :) sztem :D 19/F és még ha az is jön be a lányoknak én akkor is olyan leszek mint te kb :D

2011. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan fele olyan idősként nem biztos, hogy nekem itt meg kéne szólalnom, de azért egy megjegyzésem lenne. Szerintem ő már ahhoz szokott hozzá. A mostani 25-30 éves korosztályban már nem sok nő viseli ezt el. Sőt a maga korosztályában sem normális ez, nem sűrűn hallom kortársaimtól, hogy otthon ilyen gondok lennének. Ez sajnos egy szomorú eset, részvétem, de nem hiszem hogy változtatni lehet rajta. Remélem ebből érthető volt, hogy szerintem az ön hozzáállása a megfelelő.
2011. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 napietus ***** válasza:

elég bolond nőt fogtál ki, nem irigyellek. egyébként én úgy vagyok vele, hogy a férjem legyen egyszerre erős támaszom, ugyanakkor a legnagyobb kritikusom is (hiszen az visz előre).


az én férjem nem ért egyáltalán semmilyen házimunkához a hús szétbontását kivéve (vadászik), de ő azzal segít, hogy fize egy asszonyt, aki jön vasalni, nagytakarítani. de ezt sosem emlegei fel, én mégis hálás vagyok érte :) persze, ha valami nem jó, megjegyzi, hogy "figyelhetnél jobban erre a Julira, szívem, mert eztésezt kihagyta", de ezt nem bántóan mondja, és nem is érzem sértőnek.

2011. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj, ami aggaszt ráadásul, hogy sok, túl sok hozzám hasonló hozzáállású férfitársamtól hallottam, egymástól függetlenül ugyanezt a következtetést. Hogy a nő hiányolta, hogy néha úgy jó alaposan helyrerakják ...
2011. jún. 7. 23:41
 7/22 napietus ***** válasza:

szerintem kicsit fogalomzavarotok van. normális nő nem azt akarja, hogy kiosszák, hanem hogy az az ember, aki életük párja, igenis hívja fel a figyelmét a hibáira. ezeket az ember saját magán nem mindig veszi észre, és így nem is tudja őket korrigálni. pl. férjem: tudja, hogy hízásra hajlamos vagyok (meg nem mondanád, ha látnád, de emögött sok munka van), és ha látja, hogy kezd velem elszaladni a ló (ritkán fordul elő), szól, hogy "biztos hogy kívánod még azt a harmadik krémest is, szívem?" lehet más ezen megsértődne, de nekem, és sok embernek (férfinak, nőnek egyaránt) kell a külső kontroll. én is figyelmeztetem őt, ha látom, hogy valamivel kezd elmaradni, és ebből kapkodás-idegeskedés lesz, ha nem éri utol magát.


erre írtam a "kritikus"-t.

2011. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
23:45-höz: Na, én még ilyet sem mertem mondani egyik páromnak sem! Különösen az utóbbinak nem. Ő BIZTOS hogy vérig sértődött volna! Csak az az érdekes, hogy a férjének viszont ezerszer keményebb dolgokat elviselt, szó nélkül, szolgamód teljesítve azonnal az utasításait! Tényleg nem értem!!!
2011. jún. 7. 23:50
 9/22 anonim ***** válasza:

Máskor ne válassz használt,kitaposott cipőt,akkor legalább jó lesz a méret.

A sütis példa meg nagyon jó.

Én az egyik nőmet-akivel kicsit elszaladtak a kilók-simán kivittem a szigetre kocogni,kapott cipőt,ruhát,mp3at hozzá,aztán hajrá.

Én meg mivel csúcs formában voltam a presszóban ittam egy sört.

Aztán kerülőúton becserkésztem a bokorban szatírosat játszottunk,majd folytatta a kocogást.

2011. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire vágynak a nők. Én biztos, hogy nem erőszakra!

"kényeztetés, ami bizonytalanná teszi"

Engem ez nem tesz bizonytalanná!

A párodnak valami lelki problémája van, azért választotta az erőszakot.

2011. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!