Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 vagyok a csaj 17, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok a csaj 17, és nem tudom annyira imádom, h már nagyon, meg ez kölcsönösen is így van. De azt mondta h nem lehet semmi köztünk csak barátság, a kor miatt. Szerintetek mit kéne csinálnom, h megváltoztassa a döntését?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
megmutatod neki mi van a lábad között és meggondolja magát!
2011. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öregedni pár évet.
2011. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkergeted f@szverés közben. Am komolyra fordítva, 2 év az kornak számít? Szerintem csak le akar rázni..., de ha szeret akkor ez nem fogja érdekelni De azért kérdezz rá hogy ha nem is pár - akkor szexuális kapcsolatot akar-e?
2011. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áh, azért 15 és 17... ebben a korban számít ez még. Hiába érett a lány, fél, hogy mit szólnának a barátai, ismerősei, hogy 2 évvel fiatalabb fiúval jár. Mondjuk az is igaz, hogy ha igazán szerelmes lenne beléd, akkor ez nem zavarná.
2011. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ez azért van, mert primitív a lány.


Tipp: keress normális lányt, és örülj neki, hogy gyorsan szelektálódott az életedből egy primitív.

2011. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmmm...

Nekem van egy barátnőm, aki 17 éves korunkban egy 15 éves fiúval összeállt...Nem véleményeztük, de bevallom, baromi hülyén néztek ki együtt...a fiú annyira kisfiú volt még a csaj mellett, hogy csak na..

Úgyhogy szerintem ezért nem jön össze veled a lány...amúgy meg ha tényleg szerelmetes lenne beléd, nem zavarná ez, ahogy a barátnőmet sem zavarta annó..

25/l

2011. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!