Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a főnökömbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a főnökömbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy éve dolgozom azon a munkahelyen, és egy nagyon fiatal főnököm van! Ő a tökéletes férfiideálom, munkában is jól kiegészítjük egymást, de... egy ideje komolyan vonzódom hozzá de amióta érzem, hogy ez kölcsönös, teljesen meg vagyok kergülve! Régen hideg érzelemmentes volt a tekintete, most meg csillog a szeme, sokat mosolyog, viccelődik, ha hozzám ér, vagy zavarba jön, vagy nem húzódik el..:P

Nem merek túl nyíltan flörtölni vele, félek hogy ezzel árthatok neki, a jó munkakapcsolatnak, de mégjobban hogy magamnak!

Hogy oldhatnám fel a főnök-beosztott viszonyt? Segítsetek!!


2009. febr. 8. 04:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Vard meg amig o lep!

Van kulonben csaladja, mert ha igen, azonnal felejtsd el legyszi!!!!!

Ha osszejottok, gondolj arra, hogy lehet hogy egyszer vege lesz a kapcsolatotoknak, es akkor kirug a cegtol! Ez nem erne meg neked, gondolom.

Szerintem ha szereted a munkadat, akkor vegezd nagyon jol, es probalj arra gondolni, hogy o a fonokod, es semmi komolyabb nem lehet (mert kesobb nem akarsz pl. miatta munka nelkul allni((()!

Hat ennyi jutott eszembe.

2009. febr. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazság szerint csak miatta vagyok még ott!

Amit ott teszek, azt érte teszem!

Az iroda légköre nem egy álommelót rejt sajnos!

Nincs családja, csak barátnője, akivel így-úgy elvannak!

Mondjuk attól még hezitálok, hogy van-e jogom közéjük állni...

Az én boldogságom tőle az ami, ha ő boldog, én is az vagyok!

És lett volna alkalma megválni tőlem(tőlünk is elküldtek 40 embert leépítés címszóval), de kiharcolta hogy maradhassak...

De azt a falat mégsem tudom lebontani köztünk...!

Azért köszi a tanácsot!

2009. febr. 8. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
ha csak miata vagy ot akor semi értelme hezitálni :D
2009. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy? Vagy csak fellángolás? Lehet , ha összejönnétek megszűnne a varázs, többé nem lenne már olyan vonzó az egész, így pedig izgis a tiltott gyümölcs.


Hát,nem tudom, szóval azért mert nincs gyerek és nem házasok, akkor úgy érzed több jogod van belekotnyeleskedni a kapcsolatba? Nézd, mi 9 éve vagyunk együtt, mint banán meg a héja,de nem vagyunk házasok. Tehát én is "csak" egy barátnő vagyok, de erősebb a kötelék mint sok házasnak, szóval ez nem mérvadó hogy van papír vagy nincs. Hangzásban más csak, aztán hogy valójában mi van azt csak a két ember tudja. Te sem látsz bele milyen a kapcsolatuk, bármit is mond a pasi, sokszor nem fedi a valóságot, egy kis flört reményében sokszor beállítják magukat áldozatnak, a nőt pedig házisárkánynak.

Viszont az is igaz, hogy kettőn áll a vásár, tehát ha ő csábítható, akkor jobb is mielőbb kiderüljön, ne rabolja a bnője idejét, éveit., akkor menjen ha neki az kell. Viszont ha ilyen, akkor lehet h te sem számíthatsz többre majd, ha te leszel a barátnője.

Én pártatlan vagyok, csak elmondtam a véleményem. Ahhoz hogy konkrétat lehessen mondani, meg kéne hallgatni mindhárom embert:)

Csak azt tudom javasolni, semmiképp ne mutass többet mint amit ő mutat, ne térj ki a lényegre, ne mondd el neki, stb stb, ha akar valamit, majd meglépi ő. A többi pedig rajtad áll, csak okosan! :)

2009. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az a gond hogy ha ebbe belemész akkor az magával vonhatja azt hogy kinéznek a munkahelyedről vagy ha elromlik a viszonyotok akkor megkeserítheti az életed. nem hülyeség a mondás hogy házinyúlva nem lövünk. gondold át, mérlegelj, hogy megéri-e.
2009. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása óta változott a helyzet!

Nincs barátnője már jó ideje, elvileg ez már nem gond!

(amúgy az a barátnő is a cégnél dolgozik, csak már másik részleg irodájában)

Hagytam neki elég időt, azt hiszem!

Aztán elkezdett kezdeményezni, majd visszavonulót fújt, közben annyira kedves velem, de valamiért nem lép tovább!

Biztosan attól fél, amit a kedves válaszadók is felvetettek!A munkahelyi főnök-beosztott viszony...!

Az fáj a legjobban, hogy nem nézi ki belőlem, hogy igenis tudnák egy ilyen helyzetet felnőtt módjára kezelni!

Ez nem fellángolás, körülötte forog az életem több mint egy éve, a fellángolások nem bírnának ki ennyi bizonytalan időt!

Most ott vannak a gondolataim, hogy talán felmondok, vagy legalábbis növelem a távolságot kettőnk között!

Utál nélkülem lenni, olyankor könnyebben felhúzza magát a céges ügyeken, de talán így belátja, hogy elveszíthet...!

Köszi a válaszokat

2009. aug. 23. 01:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi sült ki a dologból?
2011. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia.Érdekelne mi történt.
2018. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!