Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gáz vagy jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz vagy jogos amit érzek?

Figyelt kérdés
barátomat mikor megismertem 2 csaja volt msn-en meg ilyenek.. összejöttünk elég rég óta együtt vagyunk... tudni lehet róla mármint a srácról hogy a kedvemért csak 10 percre jön fel msnre mert fél 8kor alszik általában.szar az msnje ebuddyn lép fel és ott ugye nem lehet képet küldeni.beletörödött hogy nem küldök neki képet magamról. de most felvette egy csaj és a csaj küldeni akart neki képet ugye nem jött össze. és egyből megcsinálta az msnjét, meg képes 9kor is feljönni meg hasonlók? jogos az aggodalmam? és azt csinálja mint amikor nem voltunk együtt csak haverok voltunk hogy egyszerre 2?
2011. febr. 2. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos nem akarlak elkeseríteni de ez egy GEEK
2011. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MSN-en zajlik az életetek, vagy néha találkoztok a valóságban is?
2011. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"...fél 8kor alszik..."

Óvodás party?

2011. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

persze hogy találkozunk

de azért szerintem felháborító hogy felveszi egy csaj és egyből mindent megtesz neki -.-"

2011. febr. 2. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak msn-en vagytok együtt?
2011. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ezek a mai tinik... miert jottel ossze vele ha tudod, hogy kepes egyszerre kettot szediteni?
2011. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mert azok nem helybeliek voltak és én meg azvagyok engem nem tud átverni :)
2011. febr. 2. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
persz persze, pont ezt elvezem ezekbe a naiv kislanyokba, hogy azt hiszik veluk ez nem tortenhet meg, ok okosabbak, oket nem csajla meg, az ok kedvukert megvaltozik, de mindig jon a pofara eses xD
2011. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem annyira vicces ..
2011. febr. 2. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
jajjj de kis buta vagy, meg mindig nemerted, hogy nagy korivbe szarik rad a csavo, megkell beszeld vele dolgokat es nem msnen hanem szemtol szembe...
2011. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!