Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki h enis tobbet erzek?

Figyelt kérdés

van egy nagyon aranyos srac,akinel jobbat nemis kivanhatnek.

csak az az en problemam,h nemtuodm kimutatni,h enis tobbet erzek mint baratsag. egyszeruen a buszkesegem..vagy ha mar az nincs is,egyszeruen nem megy. mar egyszer csalodtam es leszoktam arrol h erzeseket mutassak...

pedig o nagyon rendes meg minden,humoros,fuu el sem lehet mondani.

de mindig elbizonytalanoduik(allitolag) h en most hogy nezek ra... es attol felek h belefog unni,h allandoan fut utanam:(

segitene valaki?


2011. nov. 7. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy (jobb tanácsot nem kapsz), én azt javaslom, hogy állj elé, és mond el azt, amit itt elmondtál. Lehet, hogy belebuksz --de ennyi rizikófaktorod már most is megvan.
2011. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Carlsokolbász ***** válasza:
Esetleg mondd meg neki!
2011. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írj neki 1-1 sms-t néha, hogy mi van vele, vigyázzon magára tudod mire gondolok...


22/L

2011. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ugy konkret elevagni nem szeretnem a helyzetet:)

az sms jo otlet,csak mar igyis tul sokat irunk neten,jo lenne ha eloben lennek közvetlenebbek

2011. nov. 7. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond hány évesek vagytok?

Egyébként hagyjál fel a büszkeségeddel, ne egy bevehetetlen bástya legyél.

2011. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, próbáld meg vele ;) Én is ien cipőben járok, mint a srác. Én is örökké bizonytalan vagyok a lánnyal szemben. És néha unom, ha nem kapok visszajelzést, de én nem fogok felhagyni a próbálkozásokkal, amíg az enyém nem lesz. :) És a lánnyal is ugyanez a helyzet mint veled: büszkeség + átverték
2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

okes,megprobalok fele enis nyitni,csak nagyon nehez......

nemtudom mit kene tennem,de köszi szepen a valaszokat:)

2011. nov. 8. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, érezzétek jól magatokat. Egyszer élünk ki tudja, h mit hoz a hnap. Adj neki esélyt. :)
2011. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!