Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Jogos lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jogos lehet az amit érzek? Vagy túlzásba esem és rémeket látok.

Figyelt kérdés

A barátom szerint én nem törődöm vele eleget. Mert amikor nem vagyunk együtt, és nem találkozunk akkor keveset keresem és folyton csak ő hív fel engem és ő ir először sms-t. És amikor együtt vagyunk akkor nem igazán bújok hozzá és undok meg távolságtartó vagyok vele.

Már 3 napja nem találkoztunk, ma irta smsben, hogy rosszul lett, hazament a suliból hányt is. Ne haragudjak, holnap tovább marad a talinál szeret és csókol.

Nem balhéztam emiatt. De ez nekem baromi rosszul esik. Én totál ugy érzem, hogy lehet hogy nem is akar látni, de amikor ezt mondom neki akkor balhé van, mert összeveszünk hogy én megint kételkedem benne, és hogy megint papucsnak nézem, hogy ezt nem mondaná meg őszintén meg hogy megint őt hibáztatom a semmiért és hogy énis szoktam beteg lenni. Ezért már szóvá sem teszem neki. Mert már ígyis 2x majdnem szakítottunk a folytonos balhéim miatt. Pont ilyenekért, meg hogy állandóan gyanúsítottam.

De nekem olyan érzésem van, hogy nem akar látni, pedig ma is irt sms-t egy csomót legalább 10et!

Meg tegnap is irt, meg beszéltünk 3órát msnen. És elszámol a napjáról stb.

DE olyan érzésem van mintha játszana velem... mintha nem akarna látni.

Erről beszéltünk is tegnap és akkor mondta hogy mindig ő a szar alak, meg vele kiabálok a semmiért, és jól tudom hogy amikor baja van elmondja, és nem szinészkedik, mert nem ilyennek ismertem meg, amugy meg miért tenné.

De bennem olyan rossz érzés van. Ma még fel sem jött msn-re.

Én meg nem akarom keresni.


2010. jún. 1. 17:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

vagy mással találkozgathat? Vagy mivan? Mert én már mindenre gondolok ilyenkor:S

Ti mit tennétek ilyen helyzetben.

2010. jún. 1. 17:15
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

(már megint egy boldond lány -.-")

Már bocs de még neked állj feljebb amikor te veszekszel folyton és undok vagy vele, nem foglalkozol vele?

Az nem is érdekel hogy ő most beteg? Empátia nulla? A halálos ágyán is csak veszekednélvele meg elméleteket gyártanál. Tanácsot nem tudok adni mert úgysem leszel képes megváltozni és felfogni mi a baj, mint ahogy a többi ilyen lány sem. Csak készülj fel, hogy nem sokáig lesz veled, mert ezt senki nem bírja, és ha szereted imátkozz hogy minnél előbb elhagyjon, mielőtt még maradandó károsodást szenvedne a lelke miattad.

2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*bolond
2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem remeket latsz.Ezek utan, amiket elmondtal, en nem gondolnam, hogy a baratod nem szeret.Hat pont o van kiakadva, hogy allitasa szerint nem foglalkozol vele.Sztem meg irni kene neki, hogy hogy van, vagy ilyesmi.Ebbol latna, hogy torodsz vele.
2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ha rosszul van, akkor miért gyanúsítgatod? Igazából semmi okot nem ad arra, hogy ne higgy neki, te mégis balhézol vele és féltékenykedsz.

Nincs gond az önbizalmaddal? Ilyet tipikusan önbizalomhiányos emberek szoktak tenni.

Ha beteg, akkor menj el és látogasd meg, és ne tegyél rá neki még egy lapáttal.

2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

tanuld meg: pasit nem b@szogatunk ha beteg...

meg ezzel csak elüldözöd...

legyél kedvesebb,simulékonyab


ő keres állandóan téged,mit akarsz még?

ha undok vagy akkor csoda h keres...

2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert amikor nem vagyunk együtt, és nem találkozunk akkor keveset keresem és folyton csak ő hív fel engem és ő ir először sms-t. És amikor együtt vagyunk akkor nem igazán bújok hozzá és undok meg távolságtartó vagyok vele.
2010. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugi.Majd felnőttök.

Te csak légy önmagad.Ez most a keresgélés időszaka.Ha nem működik,akkor találsz mást,akit ugyanígy fogsz szeretni.

Mondogasd azt,hogy féltékenynek lenni hülyeség.Ha nincs miért,akkor azért,ha van miért,akkor meg úgyis mindegy...

2010. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez természetesen idézetben, Tőled kérdező.
2010. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Ott a pont aki azt írta hogy semmi gond, majd felnőtök.

Mindketten. De elsősorban Rád gondolok. Már ne haragudj, de Neked nincs amiért fentebb álljon, mert mint írtad állandóan átnézel rajta, undok vagy...ráadásul ha beteg miért kéne találkoznotok? Írta hogy majd holnap...akkor?


A páromat 2 hetente látom kéne vesződjek vele minden nap? Ha nem ír én se írjak? Ha nem hív én se hívjam?


Alapvetően ez így van rendjén a Te korodban, de ne vedd ennyire lelkedre a dolgokat, komolyan:)



Béküljetek ki...

2010. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!