Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gondoltam volna, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoltam volna, de mégis megtetszett az a lány akivel régen csak barátok voltunk. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerem a lányt,haverok voltunk de rá pár hónapja(3) elmondta,hogy nagyon tetszek neki és ő többet szeretne mint csak szimpla barátság.Én visszautasítottam,mert nem szerettem volna távkapcsolatba belemenni,meg nem is jött be akkor.Aztán az elmúlt egy hónapban azt tapasztaltam,hogy egyre jobban vonzódok hozzá,állandóan nézegetem a képeit,hogy milyen szép lány.Kameráztunk is akkor is csak tátottam a számot,hogy milyen szép meg bájos stb.Múlt héten láttam a városban,és a lélegzetem ellát mikor megláttam,nagyon bántott,hogy én egy ilyen szép,kedves,és megértő lányt visszautasítottam.Sajnos nekem nagyon tetszik,szeretnék vele járni,de ő azóta fel se hozta az akkor témát,én meg nem merem megkérdezni tőle.Hisz jogosan hiheti azt,hogy mi van most már kellek??Anno meg miatta szenvedtem.


Szerintetek mit tegyek?Én nem bírom tovább.



16/L

17/F


2011. febr. 3. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nyíltan szegezd neki a kérdést. Próbálj finoman közeledni, és kitalálni, hogy ő most hogyan érez irántad.
2011. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, segítek mit mondj neki, mondd azt, hogy nem akartál érzések nélkül belekezdeni, és most szeretnél összejönni vele mert kialakultak benned az érzések.

20f

2011. febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás! Szerintem is.
2011. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!