Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak meg? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
A lényeg h a barátom megcsalt még rég, majdnem 1 éve és megbocsátottam neki,aztán h megbízzam benne,mivel jöttek a veszekedések csináltam egy kamu msn-t és rájöttem dolgokra...nah mind1 is nem az a lényeg. az a lényeg h a csajjal jóbarátok,de a barátom szerint csicska és mi egymás.a lényeg h rájöttem a kamu msn által h nem tenné meg többször és h nem akarja újra elbaszni a kapcsolatunkat, és ez a lényeg, és am ha vki válaszol nem kérek abból h de újra megfogja tenni...köszi.a lényeg h haverok és mint minden nőnek ha megcsalják fáj neki és nem tudja elfelejteni, sztetek addig míg le nem érettségiznek és nem találkoznak addig h tűrjem el azt h haverok és minden nap találkoznak suliban?mert szó szerint utálom a csajt, és ezzel nem vagyok egyedül...
2011. febr. 3. 20:14
 1/6 iDev ***** válasza:
Addig próbálj meg nyelvtant tanulni. Az kikapcsol, és hasznos is.
2011. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"vagy megszoksz vagy megszöksz"


Ezt most értsd úgy, hogy "vagy beletörődsz vagy szakítasz"


Amugy meg ez kb első nagy szerelem lehet nálad, szóval nem az utolsó...ki tudja meddig tart....egyáltalán ne vedd tutinak h te vele éled majd le a hátralevő életedet, a legtöbb iskolai szerelem elmulik véget ér!


Elég keveseknél van h megmarad...és ha b@sznak még 1-et te majd azt is megbocsájtod mert olyan nagynon cukííí és oly nagyon szereteeed???

2011. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomika90 ***** válasza:
Ha a kamu msn en bepróbálkoztál nála mint egy idegen csaj és ugy mondta hogy kösz nem akkor szerintem gond nem lehet.A másik lány meg ne érdekeljen...ugyis megtudod ha vaj van a palid füle mögött
2011. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem amit írsz.


A szöveged első felében olyan mintha magadról és a barátodról beszélnél a második felében meg már olyan mintha két ismerősödről beszélnél akik együtt vannak.

2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amikor felvettem a kamura akkor ,alap láatlanba leutasított és azt mondta h csak barát mert h van bnője(én) am kértem h bunók kössz ne írjanak...nem izgat h milyen a ynelvtan csak hirtelen írtam le és nem érdekelt h h írom...
2011. febr. 3. 20:42
 6/6 A kérdező kommentje:
am meg nem nem igaz, ha megint megcsalna akkor ott hagynám a pics*ba!
2011. febr. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!