Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most örüljek és nyugodjak meg...

Most örüljek és nyugodjak meg vagy most kezdjek aggódni igazán?

Figyelt kérdés
8 hetes km vagyok és volt egy kevés barnázásom szedek duphastont már 2 hete és el múlt a barnázás de vele együtt a terhességi tünetek is a tegnap és ma is nem érzek semmi méh tágulást a melleim sem feszülnek csak annyi maradt hogy folyamatos éhes vagyok de nem kívánok semmit mondta a dokim hogy ez a méh enyhe görcsölés el fog múlni na de ennyire?
2010. febr. 3. 16:07
 1/3 anonim válasza:
dokidat hívd fel és kérdezd meg tőle, az a legjobb, itt bárki bármit írhat, aztán csak összezavarnak. gondolom csak vizsgálattal lehet kideríteni, h mi a helyzet nálad, remélem minden rendben!!
2010. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia hát én is csak az én esetemet tudom mondani, barnáztam, kaptam kupot stb... de a lényeg, hogy nekem sem voltak terhességi tüneteim az egész terhességem során. semmi de semmi. viszont 8 hetesen én is egyfolytában éhes voltam, de nem kivántam semmit, ugy ahogy te is irtad. és 10 hetesen ez is elmult. kivánom hogy neked is legyen egy olyan szép terhességed mint nekem volt! ja és szerintem ha baj lenne az vérzéssel jelentkezne.
2010. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyik napról a másikra mult el minden tünetem 10 hét körül, nem volt gond.

Ez nem feltétlen jelent gondot, de gondolom téged is csak a doki és vizsgálata fog megnyugtatni igazán.

2010. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!