Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyutt vagyunk a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt vagyunk a baratommal mar 3 eve. O most nincs itthon, mert ket hetente talalkozunk, de bizunk egymasban. Az egyik nagyon jo baratjanak a baratnoje becsben van, ok is nagyon jol vannak, es ez a barat elhivott engem, hogy menjunk el ketten balba?

Figyelt kérdés
Az o baratnoje is benne van a dologban, sot a baratom meg mondta hogy hat menjek. De en megis annyira tanacstalan vagyok. Ma lesz a bal. Kerek tanacsokat. Foleg fiuktol. Nem akarom megbantani a baratom, nem er annnyit egy bal?
2011. febr. 4. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Lányok vagyok én nem menék el a barátom nélkül nélküle eggyátalán nem érezném jól magam és nem is megyek nélküle. De szerintem nem okozna gondod ha elmennél hiszen nekem is mindig mondja hogy menjeek..menj el szerintem nem fog neki rosszul esni:)
2011. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell döntened és nem egyszerű. Ismerek olyan házaspárt, ahol a férj szerzett csábítót a feleségének, hogy utána ő bosszúból és jogosan vissza tudja csalni a feleségét, holott eleve ő akart félrelépni.
2011. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,de leírom,hogy én mit tennék.

Én soha nem mennék el a barátom nélkül bálba,és más szórakozóhelyre sem.

Mi 4 éve vagyunk együtt 2,5 évig mi is csak 2hetente taliztunk,mert elég messze lakunk egymástól.

De akkor sem mentünk el egymás nélkül bulizni,szórakozni,csakis akkor ha együtt lehettünk már.

Lehet csak mondja h menj nyugodtan,közbe meg rosszul esik neki.Ne kockáztasd a kapcsolatotokat e miatt.

Gondolj bele neked h esne ha ő elmenne egy másik lánnyal bálba és nem veled.

Írd meg hogy hogyan döntöttél!

21/l

2011. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nalunk meg az van,hogy en 18 vagyok,o 23 es o volt nekem aaz elso nagy O es meg szeretem si nagyon.O is engem.Viszont ot csak az zavarja egy kicsit hogy nekem nem volt eleg idom 'elni',ugymond kielni magam,s hogy nehogy ne legyen jo vege.es ezzert is nem mondja soha hogy ne menjek valahova.szeretne ha szorakoznek.ezt mondja o.viszont forditott esetben engem se zavar ha o is szorakozik,mert o is fiatal,de azt tudom,hogy nekem sem esne jol ha egy mas lannyal menne balba,meg akkor sem ha megbizok benne
2011. febr. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!