Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, ha ezt válaszolta?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon teccik és nagyon jóbavagyunk. minden szünetbe megölel, hosszan a szemembe néz meg midnen. csak van egy másik csaj, akit azért szokott ölelgetni(máshogymint engem)mert jólnéz ki...

mondam neki egik nap mikor csak egyszer jött aznap oda hozzám, hogy mivan? ha nincs lili jóvagyok énis? erre aztmondta hogy jobbvagy mint a lili. és megölelt rámhajtotta a fejét.:$:D

erre mitmondjak? ha talizunk? mert akk semmit se tudtam modnani...


2011. febr. 4. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

biztos nagyon tetszik Neked a srác ha erre válaszokat keresel. biztos Te is tetszel neki, lehet nagyon is, én ezt nem tudhatom, de most őszintén, így képzeled el álmaid Hercegét??? mármint: "te jobb vagy, mint a lili."

Hát, ez a mondat sztem elég sokat elárul... nem érdemes rá válaszolni semmit sem. Várd meg, amíg azt mondja: "Te mindenkinél jobb vagy". Na akkor gondolkodj a válaszon. Addig inkább válts témát. és ne hagyd hogy ölelgessen.

2011. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:\

hátigen bejön eléggé.:$

de ááá.:S

nemtudom. nemakarom hagyni mert akkor nemtudom szerintem "eltávolodunk". és azt nemszeretném. :S de mégis akkor mitmondjak?xd úgyértem ha hnap vagy hétfőn odajön akk mitmondjak?:O

2011. febr. 4. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem kezeld őt egy barátként. beszélgess vele mint bárki mással. azt mondd, amit gondolsz, ami érdekel.

a testi érintkezésre nincs szükség, sőt tök gáz. mégis milyen alapon?? nem udvarol Neked ez a fiu! ha ezt tenné, Veled foglalkozna csak! és nem így fogalmazna... ez csak játék! te meg utána sóvárogsz... még csak az kéne hogy ezt kifejezd Neki! ha eltávolodtok azért, mert nem hagyod hogy ölelgessen, és mert nem teszel direkt célzásokat, akkor nem is tetszel neki! hagyd hogy megdolgozzon érted!

kacérkodj vele:)! mosolyogj csábosan, légy kedves, ennyi!

2011. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:\ oké... köszi a válaszokat.:D de ha valakinek van valami véleménye, szívesen meghallgatnám. :)

köszi.

2011. febr. 4. 21:14
 5/12 A kérdező kommentje:
ja éés 8.-án lesz a szülinapja. mit adjak neki? mégha barátként is kezelem, kellene valami.:D
2011. febr. 4. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:

vicceset:)


mondjuk egy fényképet egy Ferráriról:)


na jó, ez lehet nem épp a legjobb. de ne vidd túlzásba...

sztem legyen valami humoros! :)

2011. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
bővebben?xD
2011. febr. 4. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
vagy egy naptárat Kiszel Tünde fotóival...:)
2011. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vagy a playboy ehavi számát... ezzel ráadásul burkolt célzást is tehetnél arra, hogy milyen sekélyesnek tartod a nőkkel szembeni viselkedését...


sok sikert!:)

2011. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

-.- kösz...


köszii hogy írtatok hogy mit adjak de még valaki vélemény az egészről?

2011. febr. 6. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!