Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha másik városba kell mennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik városba kell mennem tanulni, mennyire befolyásolhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Félek! A barátaim,köztük a barátom és én is Pécsett szeretnénk beadni egyetemre,de mennyire kell,hogy befolyásolja ez a kapcsolatomat a barátommal,ha mégsem jön össze,és másik városba kell mennem,ami kicsit messze van Pécstől?Erős a kapcsolatunk,soha semmi gond nem volt(11hónapja),és tudom,hogy úgy lesz,ahogy lennie kell,de félek,de ezt még nem mondtam Neki!Ugyanakkor ott van bennem az is,hogy hátha sikerül.
2009. febr. 8. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 hónapja vagytok együtt, nem fog az egyetem miatt tönkremenni. Osztálytársamtól a barátja 250 km-re volt, ott járt Egyetemre. Ha az ő kapcsolatuk kibírt 2 évet, a tiétek is kifog, nyugi :) Ha meg mind a ketten Pécsen lesztek (csak nem a Pollackra mentek?), akkor meg nem lesz gond.
2009. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg erős a kapcsolatotok, akkor nem lesz gond a távolság.Mi is messze vagyunk egymástól, havonta találkozunk a párommal, de hajtanak a közös célok.Ez másképp nem megy.De egyébként szúrkolok, hogy Téged és őt is felvegyenek Pécsre, hogy együtt tudjatok maradni.
2009. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos erre ment rá a régebbi kapcsolatom (szerencsére azóta van egy sokkal jobb :) )...1,5 éve voltunk egyutt amikor elkerultem egyetemre (pécsre) csajom maradt otthon mert csak 4.es volt gimiben. 200km-re volt tőlem minidg mentem haza,msn,telo stb mégsem tudtunk átállni pedig nagyon szerettük egymást. Szerintem távkapcsolat csak ugy mulkodik ha távakapcsolatként is születik meg. Ha sok egyuttlét utan szakadtok igy el akkor nehezen mulkodik barmennyire tökéletes (2 év 2honapig birtuk), de azert remelem nalatok máskent lesz :) !


22/f

2009. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!