Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megmentsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megmentsem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A barátomnak én vagyok az első barátnője. Már több mint 3 éve együtt vagyunk, gyakorlatilag együtt nőttünk fel. És most megjelent egy másik lány. Azt mondja, hogy szeret engem és ezt érzem is, de nagyon kíváncsi, hogy milyen egy másik lánnyal. Emiatt már szakítottunk, de csak egy napig bírtuk egymás nélkül. Nem akarom, hogy boldogtalan legyen, mert szeretem. Mit tegyek, hogy felforrósítsam az érzéseit irántam,hogy biztos legyen benne, hogy szeret engem. Vagy hagyjam menni? :(



17/L


2011. nov. 3. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez valószínűleg ennyi volt.

tinirománc.

én is csak 1 párt ismerek összesen,akik 15 évesen megismerkedtek és együtt is maradtak.

most 48 évesek.

2011. nov. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez nem fog örökké tartani. Sok pasid lesz még.
2011. nov. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. ami nem megy, azt ne erőltesd. a tizenéves kor amúgy sem a hosszú kapcsolatok időszaka, csoda, hogy eddig együtt maradtatok. nem bírjátok egymás nélkül, persze, mert megszoktátok és kedvelitek egymást. de ha mélyen magadba nézel, te is látod, hogy ez az érzés már jobban hasonlít a testvéri szeretetre, mint a szerelemre.
2011. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne hagyd elmenni.
2011. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd szuperment ő segít :D
2011. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. De az biztos, hogy én nagyon szeretem, nem testvéri szeretetet érzek iránta! Egyébként most együtt vagyunk megint. Írtam, hogy csak egy napig bírtuk egymás nélkül. És azt mondta, hogy megszakít minden kapcsolatot a lánnyal. Ez haladás? :)
2011. nov. 4. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ez haladás. De ha később újra érdeklődik egy másik lány iránt, akkor hagyd menni, hagy élvezze az életet, míg te is, aztán kitudja később mondjuk 5-8 év múlva újra összejöttök, házasság, gyerekek, stb..:)
2011. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!